reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 fragmanı için netleşen tarih

Başrolünde Gal Gadot’u seyredeceğimiz Wonder Woman 1984 filmi cephesinde uzun süredir sessizlik hakimdi. Fakat filmin ilk fragmanının çıkacağı tarihin belli olmasıyla bu belirsizlik süreci son bulmuş oldu.

Bildiğiniz gibi bu kahramanımızın beyaz perdedeki ikinci solo macerası olacak. Onu daha önce Batman v Superman ve Justice League filmlerinde de gördük. Fakat Wonder Woman’ın bu seferki beyaz perde arası biraz uzun sürdü. Wonder Woman 1984’ün yönetmenliğin ilk film için de kamera arkasına geçen Patty Jenkins üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosundaki en sürpriz isim ise Chris Pine. Steve Trevor karakterine hayat veren oyuncu aslında bu dünyaya ilk filmde veda etmişti. Fakat gizemli bir güç onu ikinci filmde geri döndürecek. Gal Gadot ve Chris Pine ikilisine Kristen Wiig, Pedro Pascal, Connie Nielsen, Robin Wright ve Gabriella Wilde gibi isimler eşlik edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 1984 müjdesi

Wonder Woman 1984’ye dair bildiklerimiz ise oldukça az. Filmin adından anlaşılabileceği gibi filmin 1980lerde, özellikle de Soğuk Savaş döneminde geçtiğini biliyoruz. Diana Prince bu sefer cephede değil, politik olarak yürütülen bir savaşın sonlandırılması için harekete geçecek gibi görünüyor. Warner Bros. stüdyoları bu projeye dair detayları gizli tutmak için büyük özen gösterdiğinden detaylar hakkında net konuşmak pek mümkün olmuyor. Ancak bu durum 8 Aralık‘ta değişecek. Yapılan açıklamaya göre Wonder Woman 1984 fragmanı CCXP Sao Paulo’da gösterilecek. Ardından internet üzerinden de paylaşılacak.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı