reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Ryan Reynolds

Yeni Ryan Reynolds filmi Free Guy’ın ilk fragmanı [İzle]

Deadpool ile akıllarda yer eden Ryan Reynolds yakında Free Guy filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu enteresan yapımdan ilk fragman sonunda gün yüzüne çıktı. Bizleri alıştığımızdan farklı bir hikaye bekliyor.

Advertisement

Free Guy son zamanlarda Hollywood’un uyarlama furyasının dışında kalan bir yapım. Senaryonun orijinali başka bir yapıma dayanmıyor. Tamamen orijinal bir fikrin senaryolaştırılması üzerine kurul. Filmin yönetmenliğini Stranger Things ile tanınan Shawn Levy üstleniyor. Senaryoyu ise Matt Lieberman kaleme alıyor. Başrolde Deadpool ve Detective Pikachu ile karşımıza çıkan Ryan Reynolds üstleniyor. Ona Jodie Comer (Killing Eve), Joe Keery (Stranger Things), Lil Rel Howery (Bird Box), Utkarsh Ambudkar (Brittany Runs a Marathon) vw Taika Waititi (Thor: Ragnarok) gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ryan Reynolds oyun dünyasına giriyor

Ryan Reynolds’ın Guy isminde bir karaktere hayat verdiğini görüyoruz. Guy her gün korkunç olayların yaşandığı bir dünyada hayatını sürdürmeye çalışıyor. O sıradan bir yaşam sürmek isterken her gün başına başka bir kötü olay geliyor. Çalıştığı banka soyuluyor. Kaza geçiriyor veya rehine olarak alınıyor. Sonunda bu gidişata dur demek için harekete geçiyor ve banka soyguncularına karşı koyarken başına gelen her şeye sessiz kalmak zorunda olmadığını anlıyor. Kendini keşfetmeye başladığı sırada aslında bir oyunun içinde olduğunu anlıyor. Guy bu oyunun içinde oynanabilir olmayan bir karakter. Yani hikaye akışı içinde yer alan ama önemi olmayan bir karakter. Bu keyifle birlikte Guy’ın hayatı değişiyor ve kendini aksiyon dolu bir maceranın içinde buluyor. Bu enteresan yapım 3 Temmuz 2020‘de vizyona girecek.