reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool

Deadpool’un başarısız Avengers denemesi

Haylaz kahramanımız Deadpool çok yakında ikinci filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fakat ondan önce Avengers Infinity War gişede tozu dumana katıyor. Deadpool’un yıldızı Ryan Reynolds da bu başarıya sessiz kalmadı. Her zamanki gibi durumu en iyi şekilde değerlendirerek yüzümüzü güldürmeyi başardı.

Çizgi roman dünyasını yakından takip eden herkes biliyor ki aslında Avengers ve X-Men aynı dünyada geçiyor. Fakat Marvel‘ın bir zamanlar X-Men karakterlerini 20th Century Fox’a satması kahramanlarımızın ayrı yollara gitmesine neden oldu. Yakın zamanda Disney’in 20th Century Fox‘u almasıyla gelecekte kahramanlarımızın sürpriz buluşmalar gerçekleştirmesi mümkün. Fakat şimdilik varolan düzenle yetinmemiz gerekiyor. Ryan Reynolds ise bu belirsiz süreci daha keyifli hale getirmeyi sürdürüyor.

Avengers Infinity War’un ilk üç günde gişede elde ettiği başarının ardından Ryan Reynolds çok keyifli bir paylaşım yaptı. Hesaplarında yer verdiği kutlama mesajına enteresan bir e-postanın görselini ekledi. 2012 senesinde gönderilen bu mailde Deadpool, Avengers üyesi olmak istiyor. Ona yanıt ise Iron Man’in arkasındaki isim Tony Stark‘tan geliyor. Mailde “Hayır. Asla olmaz. Git ve Profesör X’i rahatsız etmeye devam et. Hayır. Sevgilerle, Tony Stark” sözleri yer alıyor. Böylece Ryan Reynolds bir kere daha en başarılı kutlama mesajına imza atmayı başarıyor.

Unutmadan Deadpool 2’nin 18 Mayıs‘ta vizyona gireceğini hatırlatıp sizleri Ryan Reynolds’ın paylaşımıyla baş başa bırakıyoruz.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2 fragmanı