reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool

Disney ve Fox birleşmesinin Deadpool 3 projesine etkisi

Ryan Reynolds‘ın hayat verdiği Deadpool’un solo maceraları devam edecek mi? Hepimizin merak ettiği bu sorunun yanıtını Deadpool karakterini yaratan Rob Liefeld verdi. Fakat bu yanıt da buram buram belirsizlik kokuyor.

Bildiğiniz gibi Disney ve 20th Century Fox yakında birleşmeye hazırlanıyor. Bu vesileyle X-Men, Fantastic Four ve Deadpool gibi karakterlerin yayın hakkı Marvel stüdyolarına geri dönecek. Varolan projelerin akıbeti ise belirsizliğini koruyor. Önümüzdeki yıllarda X-Force filminin çekilmesi ardından da Deadpool 3’ün gelmesi planlanıyordu. Bu projelerde son durumun ne olduğunu Deadpool karakterini yaratan Rob Liefeld özetledi.

“Güncel plana göre önce X-Force filmi ardından Deadpool 3 gelecek. Bu planımızı Marvel’ın Iron Man 1, Iron Man 2, The Avengers, Iron Man 3 sıralamasına benzetmek mümkün. X-Force bizim dahil olduğumuz bir proje değil. O film Drew Goddard tarafından yazılıp yönetilecek. Bizim herhangi bir bağlantımız yok. Onun ardından ileride Deadpool 3’ün de geleceğini düşünüyoruz. Fakat henüz kesinleşen bir şey yok. Gündemdeki proje X-Force olduğundan Deadpool 3 konuşulmuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun sözleri şu an uygulanan planı gözler önüne seriyor. Ancak Disney ve 20th Century Fox birleşmesi kısa sürede gerçekleşirse tüm bu planlar suya düşebilir. Her an her şeyin değişmesi fazlasıyla mümkün.

İlginizi çekebilir

Hugh Jackman’ın sesinden Once Upon a Deadpool tanıtımı