reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 3

Deadpool 3 yazarlarının Disney taahhütü

Deadpool 3 uzun zamandır heyecanla bekleniyor. Filmin senaristleri ise bekleme süresini izleyicilere Disney taahhütü vererek değerlendiriyor gibi görünüyor.

Artık herkes süreci az çok biliyor fakar kısaca özetlememiz gerekirse Disney, 20th Century Fox’u satın aldı ve iki şirket birleşti. Bu birleşme sayesinde X-Men, Fantastic Four ve Deadpool gibi karakterlerin hakları da Marvel stüdyolarına döndü. Marvel Sinematik Evreni’nin bu karakterleri ne şekilde kullanacağı büyük merak konusu. Şimdiye kadar yapılan açıklamalar Ryan Reynolds‘ın canlandırdığı Deadpool’da büyük bir değişim olmayacağı yönündeydi. Seriyle bağlantılı kişiler zaman zaman çıkıp “Disney Deadpool’u olduğu gibi sürdürecek” açıklaması yaparak yüreklere su serpiyor. Bu açıklamada sıra serinin senaristleri nden Rhett Reese ve Paul Wernick‘e gelmiş gibi görünüyor. İkili üçüncü film konusunda yeni bir açıklama yapıp sürece dair bildiklerini anlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadpool 3 ve Disney ilişkisi

Screenrant ekibi senaristlere “Deadpool 3 yetişkinlere yönelik bir film olarak Disney çatısı altında varolabilir mi?” diye sordu. Senaristler ise “Kesinlikle! Fakat üçüncü filmin Disney çatısı altında olmayacağını düşünüyoruz. Yani film başlarkan karşımıza çıkan logo Disney logosu olmayacaktır diye düşünüyoruz. Bu serinin 20th Century stüdyoları yapımı olarak geleceğini tahmin ediyoruz. Fakat sonuçta cevabımız evet.”

Disney kısa bir süre önce 20th Century Fox’un adını 20th Century Studios olarak değiştirdi. Deadpool serisi de bu stüdyonun yapımı olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bakalım işler planlandığı gibi gidecek mi?

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı