reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool X-Force

Disney ve Fox birleşmesinin ilk kurbanları: X-Force ve Deadpool

Disney‘in Fox’u satın almak üzere harekete geçtiğini artık duymayan kalmadı. İki stüdyo yakında birleşecek fakat bu birleşmeden X-Force ve Deadpool zararlı çıkacak gibi görünüyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse, Fox stüdyoları bir süre önce satışa çıktı. Disney de 71 milyar dolarlık teklifiyle 20th Century Fox’u almak üzere harekete geçti. İki stüdyonun birleşme süreci aktif olarak devam ediyor. Öncesinde Amerika’daki yasal işlemlerin tamamlanması gerekiyor. Son gelişmelere bakılırsa birleşme süreci mart ayında sonuçlanacak. Böylece X-Men, Fantastic Four ve Deadpool’un sinema hakları Marvel stüdyolarına geri dönecek. Bu durum fazlasıyla sevindirici olsa da, birleşmenin ilk kurbanı X-Force ve Deadpool projeleri oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sızıntı ve söylentilerle adı sık sık gündeme gelen Daniel Ritchman, Twitter üzerinden enteresan bir açıklama yaptı. Gambit ve Doctor Doom projelerinin iptal edildiğini açıkladı. Deadpool 3 yerine çekilecek X-Force filmi için de çalışmalar durdurulmuş gibi görünüyor. Normalde X-Force‘un çekimlerinin iki ay içinde başlaması bekleniyordu. Fakat birleşme süreci ve belirsizlik devam ederken bu proje de askıya alındı. Disney’in yetişkinlere hitap eden bir süper kahraman filmi çekmeye sıcak bakmayacağı düşünülüyor. Bu yüzden merakla beklenen X-Force’u hiç seyredemeyebiliriz. Bu aynı zamanda Deadpool‘un özgür günlerinin de son bulduğu anlamına geliyor.

İlginizi çekebilir

Hugh Jackman’ın sesinden Once Upon a Deadpool tanıtımı