reklamı kapat

POPÜLER

Jeep Wrangler

Arazinin yıldızları; ”En iyi SUV” ödülü sahibini buldu

Arazi araçları dergisi Four Wheeler 2019 yılı için “En İyi SUV” ödülünü verdi. Listenin başında ise tanıdık bir isim var.

Advertisement

Jeep‘in efsaneleşen modeli Wrangler bir başarıya daha imza attı. Yıllardan beri tasarımını koruyarak modern teknolojiler ile kendini geliştiren SUV modeli, yüksek arazi kabiliyeti ile dikkat çekiyor. Wrangler’in bu özelliği otomobil basınında da beğeni topladı. Amerika’da yayın yapan ve sadece off-road araçları üzerine çalışan Four Wheeler, En iyi SUV ödülünü Jeep Wrangler‘e verdi. Jeep Cherokee, Mercedes G-Class gibi beğenilen diğer modeller ise ödül alamadı. Wrangler 2018 yılında sadece Amerika’da 240 bin adetten fazla satarak kendi rekorunu kırmıştı. Fiat ile birleşmesinin ardından yer yer eleştiriler de alan Jeep, satışlara baktığımızda ise oldukça mutlu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dergi direktöründen Wrangler yorumu

Four Wheeler Grubu İçerik Direktörü Sean Holman, Wrangler Rubicon, geliştirilmiş sürüş kabiliyeti, konforu ve kullanıcı dostu özellikleri ile Jeep deneyimini tamamen modernize eden yenilik ve teknolojilerle dolu.” dedi.

Bunun, bir şirketin işini olabilecek en kusursuz şekilde yaptığının bir göstergesi olduğunu söyleyen Holman, “Jeep’in kendine has formülünden ödün verilmeyen, diğer yandan gerçek anlamıyla da modern bir SUV yorumu.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

2018 Jeep Wrangler çarpışma testi