reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 3

Ryan Reynolds’ın şaşırtıcı Deadpool 3 açıklaması

Disney ve Fox stüdyolarının birleşmesi devam ederken Deadpool projesinin iptal edilmesi bekleniyordu. Ryan Reynolds ise Çin’deki açıklamalarıyla hayranları şaşırtmayı başardı.

Bildiğiniz gibi Disney, 71 milyar dolarlık teklifiyle 20th Century Fox stüdyolarının yeni sahibi olmaya hazırlanıyor. Hazırlanıyor diyoruz çünkü yasal süreç devam ediyor. Her şey tamamlandığında X-Men karakterlerinin hakları Marvel stüdyolarına geri dönecek. Tüm ailenin bir arada izleyebileceği işler üretmeyi tercih eden Disney’in Deadpool serisine devam etmeyeceği tahmin ediliyordu. Fakat serinin başrol oyuncusu Ryan Reynolds açıklamalarıyla kafa karıştırdı.

Deadpool’un tanıtımı için Çin’de giden oyuncu Variety’e konuştu. Sözlerine Deadpool 3 üzerinde çalıştıklarını söyleyerek başladı. Ardından bu haylaz kahramanın yeni filmde alıştığımızdan farklı şekilde ele alınacağını ifade etti. Bildiğiniz gibi Fox sık sık X-Men karakterlerini değiştiriyor. Ancak Ryan Reynolds bu değişimin olması gerekenden geç gerçekleştiğini düşünüyor. Aynı hataya düşmemek için Deadpool’un değişim sürecini başlattıklarını ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normalde bu açıklama başkasından gelse fazlasıyla endişelenirdik. Ancak Deadpool karakterinin Ryan Reynolds’ın ellerinde güvende olduğuna inanıyoruz. Umarım üçüncü film için bahsettiği değişimle bizleri hayal kırıklığına uğratmaz.

İlginizi çekebilir

Hugh Jackman’ın sesinden Once Upon a Dead pool tanıtımı