reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 2’nin vizyon tarihi belli oldu

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve gişede elde ettiği başarıyla yaza damgasını vuran Wonder Woman’ın beyaz perdeye ne zaman döneceği belli oldu. Warner Bros.’un açıkladığı tarihe bakılırsa bekleme süresi pek de kısa olmayacak.

Wonder Woman vizyona girdiğinden beri çizgi roman uyarlaması sevenlerin hepsi aynı sorunun yanıtını merak ediyor: Wonder Woman 2 ne zaman gelecek? Sonunda Warner Bros. bu belirsizliğe son verdi. İkinci filmin çalışmalarına başlandığı duyuruldu. Hatırlayacağınız üzere ilk film haziran ayının başında izleyici karşısına çıkmıştı. Warner Bros. ikinci film için kış aylarını tercih etti. Wonder Woman 2’nin Aralık 2019‘da izleyici karşısına çıkacağı duyuruldu. The Hollywood Reporter’ın iddiasına göre ise düşünülen tarih tam olarak 13 Aralık 2019. Elbette bu tarih şimdilik sadece bir iddiadan ibaret.

Bunun yanı sıra ikinci filmin yönetmenliğini üstlenmesi için Patty Jenkins ile görüşmeler devam ediyor. Wonder Woman’ın hem gişede elde ettiği başarı hem de izleyicilerin beğenisini kazanması DC filmlerinin gidişatını değiştirmişti. Warner Bros. bu sebeple yola Patty Jenkins ile devam etmek istiyor. Senaryo üzerinde çalışmaları sürdüren Jenkins’in neden hale resmen imza atmadığı ise bilinmiyor.

Elbette Wonder Woman karakterini beyaz perdeye taşıyan Gal Gadot ikinci filmde geri dönecek. Ona kimlerin eşlik edeceği ise henüz belli değil.