reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 cephesinde üzen söylenti

Yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstlendiği Wonder Woman 1984 filmine dair yeni bir detay gün yüzüne çıktı. Ancak bu bilgi bizleri pek memnun etmeyecek.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni çizgi roman uyarlaması filmlerde bonus sahne geleneğini başlattı. Bu keyifli sürpriz sayesinde gelecekte izleyeceğimiz projelere dair ipucu veriliyor, hayranların heyecanlanı canlı tutuluyor. Marvel’ın bonus sahneleri her filminin sonuna koymasıyla seyircilerin beklentisi bu yöne kaymaya başladı. Aynı sürprizleri diğer süper kahraman filmlerinden de bekler olduk. Başlangıçta Warner Bros. stüdyoları bu beklentileri görmezden gelmeyi seçse de, zaman içinde pek çok DC filminde bonus sahne gördük. Ancak son gelişmelere bakılırsa Wonder Woman 1984 ile bu düzen yeniden bozulacak.

Wonder Woman 1984 sürprizi yok

Screen Rant sitesinin haberine göre 2020 senesinde seyredeceğimiz Wonder Woman 1984’te sürpriz sahne yer almıyor. Bunun nedenini ise tahmin etmek zor değil. Warner Bros. stüdyolarının gelecek planlarındaki belirsizlik giderek artıyor. Justice League devam etmeyecek gibi görünüyor. Özellikle Ben Affleck‘in Batman’i bırakmasıyla işler karıştı. Robert Pattinson‘ın The Batman’iyle birlikte yeni bir sinematik evren başlatılabilir. Tüm bu belirsizlik izleyicileri heyecanlandıracak gelecek projelerin tasarlanmasına ve şimdiden kesinlik kazanmasına engel oluyor. Yani Warner Bros. stüdyoları daha kendisi yakın gelecekte ne yapacağını bilmediği için, sürpriz sahneyle bizleri heyecanlandıramıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası DC sinema evreninin geldiği nokta çok üzücü. Bunu son Wonder Woman 1984 gelişmesiyle birlikte yeniden görüyoruz. Yine de bu haberin henüz kesinlik kazanmadığının altını çizmek gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı