reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine

Jason Momoa’nın şaşırtan Wolverine açıklaması

X-Men dünyasının en sevilen karakteri Wolverine ile boy göstermek isteyen oyuncuların sayısı artıyor. Listeye son olarak Aquaman’in yıldızı Jason Momoa eklendi.

Hugh Jackman tam dokuz film boyunca hayat verdiği Wolverine karakterine Logan filmiyle birlikte veda etti. Üstelik bu hem çok duygusal hem de her anlamdan çok başarılı bir veda oldu. O zamandan beri yeni Wolverine’in kim olacağı konuşuluyor. Pek çok ünlü isim çıkıp bu karaktere hayat vermek istediğine dair açıklamalarda bulunuyor. Fakat izleyiciler Hugh Jackman’ın ardından farklı bir ismi bu karaktere yakıştırmakta zorlanıyor. Bu ön yargıyı aşabilecek oyunculardan biri Jason Momoa. DC sinema evreninde Aquaman karakterine hayat veriyor ancak bir gözü de Wolverine’de gibi görünüyor. San Antonio’da Celebrity Fan Fest’e katılan oyuncuya bu ihtimal soruldu. Jason Momoa da şu sözlerle cevap verdi: “Wolverine karakterine hayat vermeyi isterim. Hugh Jackman inanılmazdı. Wolverine’i severek büyüdüm diyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jason Momoa Wolverine olabilir mi?

Jason Momoa, Aquaman‘den önce Wolverine’e fazlasıyla yakıştırılan bir oyuncuydu. Fakat Warner Bros stüdyolarıyla anlaşma sağlaması bu ihtimali kısa süreliğine de olsa ortadan kaldırdı. Aquaman 2 sonrasında DC sinema evreni nereye gidecek, Aquaman beyaz perdede boy göstermeye devam edecek mi, bilmiyoruz. Fakat Marvel stüdyoları yeniden ele alacakları X-Men karakterleri için Jason Momoa’yı değerlendirebilir. Tabii bunun mümkün olması için Jason Momoa’nın Warner Bros ile imzaladığı sözleşmedeki maddeler oldukça önemli.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı fragman