reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7

Uygun fiyatlı Xiaomi Redmi Note 7 için yayımlanan yeni sağlamlık testi videoları [İzle]

Son dönemin en popüler akıllı telefon modeli kuşkusuz Xiaomi Redmi Note 7. İşte bu model, garip sağlamlık testleriyle gündeme gelmeye devam ediyor.

147 dolar başlangıç fiyatı ve bu fiyata sunduğu özellikleriyle büyük ses getiren Xiaomi Redmi Note 7 için garip sağlamlık testi videoları gelmeye devam ediliyor. Kısa süre önce meyve kesme tahtası olarak kullanılan telefon, bu sefer yayımlanan videolardan birisinde ise karpuz kırmak için kullanılıyor. Telefonun sağlamlığını göstermek adına  ciddi ciddi karpuz kırma videosu çeken firma, bu konuda sınırları gerçek anlamda zorluyor. Bir diğer videoda ise telefonun üzerine durian isimli meyveden atılıyor. Çekilen bu videolar ile ekran sağlamlığına gönderme yapılan Xiaomi Redmi Note 7, gerçekten sağlam bir gövde üzerine kuruluyor. Bu videolarda ara vermeden devam edeceği görülen firma, modeliyle çok büyük satış rakamlarına ulaşıyor. Ek bilgi olarak yakında daha güçlü özelliklere sahip Redmi Note 7 Pro modeli de geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 teknik olarak şu detaylarla geliyor

Bildiğiniz üzere modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

Videolar