reklamı kapat

POPÜLER

Meizu Zero satış tarihi
Meizu Zero satış tarihi
Meizu Zero satış tarihi
Meizu Zero satış tarihi
Meizu Zero satış tarihi

Devrimsel detayları ve tasarımıyla şaşırtan Meizu Zero modelinin satış tarihi belli oldu

Türkiye’de aktif olarak yer alan Meizu’nun yeni akıllı telefonu Meizu Zero, çok yakında resmi olarak satışa çıkıyor. Ancak model daha farklı bir satış kanalında geliyor.

Meizu Zero, son dönemde gördüğümüz en özel modeller arasında yer alıyor. Bunun arkasında telefonun bünyesinde fiziksel buton, 3.5 mm kulaklık girişi ve hepsinden önemlisi bir şarj girişi bulunmuyor. olması yer alıyor. Sadece kablosuz olarak şarj edilebilen telefon, fiziksel butonların yerine ise dokunmatik yüzeyler kullanıyor. Ses oluşturmak için direkt olarak ekranın kendisini kullanan (piezoelektrik) Meizu Zero, 30 ocak tarihinde popüler bağış platformu Indiegogo üzerinde satışa çıkıyor. Kickstarter benzeri Indiegogo üzerinde bir bakıma ön siparişe açılacak telefon, şimdiden büyük bir destek görecek izlenimi yaratıyor. Modelin satış fiyatı ve dağıtım tarihi ise proje başlatıldığı zaman ortaya çıkacak deniyor. Ancak bütçe dostu bir fiyat kesinlikle beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu Zero teknik olarak şu detaylara sahip

Akıllı telefon 5,99 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bir ekran çentiğine sahip olmayan telefon, ekrana entegre parmak izi sensörü teknolojisi benimsiyor. Gövdesi IP68 sertifikasını alan model, arkasında 12 megapiksel + 20 megapiksel çiftli kamera taşıyor. Burada Sony IMX 380 ve IMX 350 AI sensörler kullanılıyor. Önündeki kamera 20 megapiksel çözünürlükte olan model, gücünü Snapdragon 845 işlemciden alıyor. Gövdesi seramik olan Zero, fiziksel SIM kartı yerine de eSIM kullanıyor.

İlgili Video

Telefonun tanım videosu