reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Maisie Williams’ın finale yönelik Game of Thrones 8. sezon açıklaması

Hayranlar Game of Thrones 8. sezon finalini merak ederken oyuncular açıklama yapma konusunda pek de çekingen davranmıyor. Maisie Williams dizinin finaline ilişkin düşüncelerini paylaştı.

14 Nisan’dan itibaren yayınlanacak 6 bölümle Buz ve Ateşin Şarkısı serisine nokta koyacak olan Game of Thrones 8. sezon için beklentiler zirveye ulaşmış durumda. Henüz doğru düzgün bir fragmanına kavuşamasak da, oyuncular yaptıkları açıklamalarla dizinin heyecanını hep en üst noktada tutmayı başarıyor. Arya Stark karakteriyle sevilen oyuncular arasına adını yazdıran Maisie Williams da onlardan biri. Son olarak Sky News‘a açıklama yapan oyuncu, final bölümüyle ilgili düşüncelerini paylaşıyor. Son sezonla gurur duyduğunu söyleyen Williams, izleyicileri de uyarmayı ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Kimse dizinin bitmesini istemiyor”

Williams’ın tam açıklaması ise şu şekilde: “Dizi bittiğinde kimsenin tatmin olacağını sanmıyorum. Kimsenin dizinin bitmesini istediğini de sanmıyorum. Ancak final sezonundan gurur duyuyorum. Ortaya koyduğumuz bunca işten de gurur duyuyorum. Bana göre bu çok doğru bir zaman. Umarım insanlar beğenir.

Bu açıklama Williams’ın dizinin finalinin herkesi tatmin etmeyeceğine dair yaptığı ilk açıklama değil. Ünlü oyuncu geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada dizinin finalinin desteklenen tarafa bağlı olarak izleyiciyi memnun edebileceği ya da üzebileceğini belirtmişti.

İlk iki bölümün 60 sonraki dört bölümün yaklaşık 80 dakika sürmesi beklenen 8. sezon bölümleri 14 Nisan‘da HBO’da yayınlanmaya başlanacak. Büyük bir savaşı beraberinde getiren sezonun sonunda Demir Taht’ı kimin ele geçireceğini de öğreneceğiz.

İlgili video

8. sezon fragmanı