reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Maisie Williams’ın Game of Thrones 8. sezon için çektiği son sahne

Game of Thrones 8. sezon çekimleri tamamlandı. Dizi büyük finale hazırlanırken Maisie Williams da çektiği son sahneyi anlattı.

Hala yayınlanmasına aylar olan Game of Thrones 8. sezon çekimleri en azından tamamladı. Henüz net bir yayın tarihi paylaşmayan dizinin oyuncuları ise ilgi çekici açıklamalarına devam ediyor. Arya karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanan Maisie Williams da onlardan biri. Ünlü oyuncu Guardian‘a verdiği röportajda dizi için çektiği son sahneyi anlattı. Tyrion Lannister’ı canlandıran Peter Dinklage’ın kendi finaline dair verdiği ipucundan sonra Williams’ın da karakterinin neler yaşamış olabileceğine dair teoriler geliştirmemizi sağlayacak açıklaması ise ilgi çekici.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Arya hep yalnız”

Williams’ın açıklaması ise şu şekilde: “Diziyi mükemmel bir sahne ile tamamladım. Tek başıma – her zamanki gibi! Arya her zaman yalnız. Tek başımaydım ve diğer pek çok kişinin sahnelerini tamamlamasını izledim. Nasıl olduğunu bilirim. Pek çok kişinin göz yaşlarına şahit oldum ve konuşmalarını dinledim.” diyor. Williams’a kendi konuşması sorulduğunda “Bir şeyler planlamamıştım ancak o an dizinin benim için ne kadar önemli olduğunu fark ettim.” diyerek sözlerini tamamlıyor.

Dinklage dizinin sahnelerinin kronolojik çekilmediğini açıklamıştı. Yani Arya’nın bir başına kaldığı sahne dizinin finaline ait olmayabilir. Ancak oyuncunun çektiği son sahne yeni sezonda bir noktada Arya’nın yine ekipten koparak tek başına bir görev üstlendiğini ya da daha önce paylaştığı Instagram gönderisinde olduğu gibi hayatta kalan son kişi olduğunu gösteriyor. Listesinde hala Cersei’yi tutan Arya’nın Ak Gezenler’e karşı verilen savaşta nasıl bir aksiyona geçeceği merak konusu. Dizinin 2019’un ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

George R.R. Martin’in yeni dizisi Nightflyers fragmanı