reklamı kapat

POPÜLER

Yamaha MT-25 ve R-25 ikilisinde yüzde 10’luk indirim kampanyası

Kısa süre önce duyurusu yapılan enflasyon mücadele programı kapsamında Yamaha MT-25 ve R-25’e sahip olmak isteyenleri güzel bir fırsat bekliyor.

Özellikle son iki aylık zaman zarfı içerisinde otomobil piyasasını harekete geçirmeye yönelik yapılan indirim kampanyalarına motosiklet dünyası da karşılık veriyor. Hyper Naked sınıfının popüler isimlerinden olan Yamaha MT-25 ve süpersport R-25, resmi kaynaklar tarafından açıklanan detaylara göre yüzde 10 fiyat avantajıyla bayilerinde satışa sunulmuş durumda.. Sıfır motosikletlerin yanında Yamaha’nın yedek parça ve servis hizmetlerinde de avantajlı fırsatlar kullanıcıları bekliyor olacak. Yurtiçinde toplam 60 bayi aracılığıyla müşterilerine ulaşan markanın devreye soktuğu bu kampanya hamlesi tüm bayilerde geçerli olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanyadan detaylar

Geçtiğimiz hafta içerisinde bakanlık tarafından duyurusu gerçekleştirilen ve yurt genelinde ulusal ve uluslararası markaların desteklediği “Enflasyonla Mücadele” programı, bu kampanyanın merkezini oluşturuyor diyebiliriz. Fiyatlara baktığımızdaysa MT-25’in 19.990 TL gibi bir fiyat üzerinden alıcı bulduğunu görüyoruz. Ailenin ikinci ismi YZF-R25 ise 21.500 TL satış fiyatı ile kullanıcıları ile buluşmayı bekliyor. Kampanyadan faydalanmayı düşünenlerin ellerini çabuk tutması gerektiğini ve motorların stoklarla sınırlı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Her iki modelde de 250cc hacimli motor bloğunu kullanan Yamaha, 36 PS’lik güç ve 26,6Nm’lik tork değerlerini kullanıcılarının hizmetine sunuyor.