reklamı kapat

POPÜLER

Yamaha Yolda

Motosiklet tutkunlarına yeni modelleri deneyimleme imkanı sunan “Yamaha Yolda” projesi ve rota bilgileri

Yamaha’nın toplamda sekiz yeni modelini beraberinde gezdireceği “Yolda” projesine çevrimiçi kayıt sistemi üzerinden herkes katılabilecek.

Honda ile birlikte Türkiye’deki motosiklet meraklılarına en çok destek veren markalardan birisi olan Yamaha, 2018 ile yine meraklılarını memnun edecek bir projeye imza attı. Yamaha Motor Türkiye tarafından düzenlenen ve yeni ürün gamı hakkında bilgi almak ve test etmek isteyen kullanıcıları için hayata geçirdiği “Yamaha Yolda” projesinin startı İstanbul Yamaha Riding Academy’de gerçekleşen açılış partisiyle verildi. Yüzlerce motosiklet meraklısının katıldığı etkinlikte katılımcılar merak ettiği Yamaha motosikletlerle sürüş deneyimi yaşama imkanına erişti. Kullanıcılar Yamaha Riding Academy’nin eğitmenleri eşliğinde pistte, bu yılın modelleri XMAX 400, XMAX 300, XMAX 125, NMAX 155, Tricity 155, YZF-R25, MT-07, MT-25, Tracer 700’ü deneyimleme fiyatı yakaladı.

Türkiye turunun da başlangıcı yapıldı

Bu proje ile aylar sürecek Türkiye turuna çıkan Yamaha, Türkiye’nin çeşitli illerinde modellerini test edebilmek için bekleyen yüzlerce kullanıcıya ulaşmayı planlıyor. İstanbul’da gerçekleşen etkinlikle başlangıcı yapılan ilk adımın ardından Bursa, Balıkesir ve İzmir’i rotasını izleyecek. 14-15 Nisan tarihlerinde Bursa’da, 21-22 Nisan’da Balıkesir’de ve 28-29 Nisan’da İzmir’de olacak ‘Yamaha Yolda’ ekibi, resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek ön kayıtlar üzerinden test sürüşlerine katılacak motosikletlilerle buluşacak.