reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X
nomad
samsung
FsLabs
anker

iPhone X’a özel piyasadaki en başarılı kablosuz şarj cihazları

Geçtiğimiz yılın sonunda piyasaya sürülen iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus bilindiği üzere kablosuz şarj teknolojisine destek vermeye başladı. Kablosuz şarj teknolojisi sayesinde telefonlar kablosuz şarj edilebiliyor.

Apple,  iPhone X lansmanında tanıttığı AirPower’ı henüz satışa sunmaması kullanıcıların diğer kablosuz şarj cihazlarını satın almaya itiyor.  Sizin için piyasadaki kablosuz şarj cihazlarını derledik.

anker

Anker PowerPort

Piyasadaki başarılı kablosuz şarj cihazlarından olan Anker PowerPort, Qi sertifikası sayesinde kablosuz şarja destek veriyor. 7.5 Watt desteği sayesinde hızlı şarja destek veren cihazın yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 22 dolar.

samsung

Samsung Qi Wireless Charging Stand

Samsung’un bir diğer kablosuz şarj cihazı Qi Wireless Charging Stand, telefonların dikey olarak şarj edilmesine imkan tanıyor. Samsung’un şarj cihazının yurt dışı fiyatı yaklaşık 40 dolar.

casemate

Case-Mate

Case-Mate’in kablosuz şarj cihazı Power Pad ise telefonların hem dikey hem de yatay olarak kablosuz şarj edilmesine yardımcı oluyor. Case-Mate’in şarj cihazı Power Pad’in fiyatı ise yaklaşık 47 dolar.

FsLabs
FSLabs Wireless Desktop Charger

Ahşap malzemesinden üretilen tasarımıyla fark yaratan cihaz, tasarımıyla farkını ortaya koyuyor. Cihazın yurt dışı fiyatı ise yaklaşık 19 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

nomad

Nomad Wireless Travel Stand

Hızlı şarj desteğine sahip olan cihaz, 7,5 wattlık güçle akıllı telefonları hızlı bir şekilde kablosuz şarj edebiliyor. Cihaz, önemli bildirimleri ve alarmları telefonunuzu açmadan kolayca görebilmeye imkan tanıyor. Cihazın yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 60 dolar.

İlgili Video

iPhone X için yeni reklam filmi