reklamı kapat

POPÜLER

Anker

Uygun fiyata kablosuz hız şarj cihazları

Popüler aksesuar üreticisi Anker, iPhone X ve Galaxy S9 için tasarladığı iki yeni kablosuz şarj cihazını görücüye çıkardı. Anker PowerWave 7.5 Stand ve 7.5 Pad, Qi teknolojisine destek veren tüm kablosuz cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Piyasada satılan kablosuz şarj cihazları 5 Watt’a destek verirken, Anker’in cihazları 7.5 Watt’a destek veriyor. 7.5 Watt desteği sayesinde kablosuz şarj teknolojisiyle uyumlu telefonlar çok daha hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. Hızlı şarjın akıllı telefonları sıcak hale getirdiğini belirten şirket, dahili fan yardımıyla bunu çözüme kavuşturduğunu belirtiyor. Telefonlarda kılıf kullanan kullanıcıları da düşünene Anker, 5 mm’ye kadar kılıf kullananların da kablosuz şarj cihazlarını kullanabileceğini söylüyor. Anker, PowerWave 7.5 kablosuz şarj cihazıyla iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X’un kablolu şarjla aynı sürede şarj edilebileceğini belirtiyor. Bu sürenin 3 saatin üzerinde olduğunu belirtmekte yarar var.

Kablosuz şarj cihazları uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor

PowerWave 7.5 standı yurt dışında yaklaşık 50 dolardan piyasaya sunulacak. PowerWave 7.5 Pad ise daha uygun fiyat etiketine sahip olacak. Bu aksesuarın fiyatı ise yaklaşık 46 dolar olacak.