reklamı kapat

POPÜLER

Yamaha

Yamaha Türkiye’den kullanıcıları için ilgi çekici bakım adımı

Koronavirüs sonrası normale dönüş sürecinde bu kez bakım kampanyasıyla dikkat çekecek Yamaha, önemli indirim ve paketlerle kullanıcıların karşına çıkıyor.

Salgın sürecinde ortaya çıkan kısıtlamalar pek çok kişi için planların ertelenmesine neden oldu. Yollara çıkmak için can atan motosiklet sahipleri için de, uzun sürüşler öndesinde ortaya çıkacak bakım ihtiyacına cevap markalardan geliyor. Bu süreçte farklı kampanyalarla motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına avantajlı çözümler üreten Yamaha Türkiye, motosiklet bakımlarına yönelik 3 farklı hizmeti içeren kampanyayı duyurdu. Marka, motosikletler için 15 Haziran tarihine kadar Fiks Bakım Hizmeti, Ücretsiz Check-up ve Seçili Orjinal Yedek Parçalarda yüzde 50’ye varan avantajlı fiyatlar sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yamaha mekanik bakım hizmetini de ücretsiz yapacak

Yamaha’nın bu uygulamasında altı çizilmesi gerekenlerden birisi da Türkiye’nin neresinde olursa olsun, sabit fiyatla süreci yürütecek olması. Bu sayede kullanıcılar her bayiden aynı hizmeti ve fiyatı alabilecek. Kampanyanın ikinci adımı ise check-up. Motosikletin ihtiyacı olan bakımı yaptıran kullanıcılar için ortaya çıkan mekanik kontrol, Yamaha’nın yetkili 20 bayisinde 15 Haziran tarihine kadar ücretsiz şekilde yapılacak. Bu kontrol ile yolda karşılaşılabilecek riskleri minimize etmek mümkün.
Mekanik kontrol sonrası motosikletin ihtiyacı olan yedek parçalar ise Yamaha tarafından yüzde 50’ye varan indirimli fiyatlarla satışta olacak.

İlginizi çekebilir

Elektrikli motosiklet Apex ve pist performansı