reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K30 Pro POCO F2 Pro POCO M2 Pro

Xiaomi imzalı POCO M2 Pro için sızan yeni bilgiler

Xiaomi imzalı dikkat çeken model Redmi K30 Pro üzerine kurulacak POCO F2 Pro sonrasında POCO M2 Pro için geri sayım başladı.

POCO F2 Pro biliyorsunuz geçtiğimiz haftalar resmi olarak lanse edildi. Türkiye’de de satılacak olması sevindiren telefon, firmanın uzun süre sonra gelen tek yeni telefonu olmayacak. Çünkü artık resmi kayıtlarda göründüğü üzere POCO M2 Pro da kesin olarak yolda bulunuyor. Daha önce geliştirme sürecinin bittiği aktarılan telefon, aktarıldığı kadarıyla gücünü Snapdragon 720G işlemciden alıyor. Buna göre orta seviyeye konumlandırılacak ve oldukça bütçe dost olacak M2 Pro, F2 Pro kadar merak uyandırmayı başarmış durumda. Cihazın maalesef henüz tasarımı ya da diğer donanım detayları bilinmiyor. Ancak F2 Pro ile üst seviyeye oynayan firma, M2 Pro ile çok daha geniş bir kitleye hitap etmek istiyor. Telefonun pop-up kamera değil bir ekran deliği ya da damla çentikli tasarımı benimsemesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO M2 Pro öncesinde gelen POCO F2 Pro Türkiye’de merakla bekleniyor

Xiaomi garantili olarak Türkiye pazarında satılacak amiral gemisi, biliyorsunuz çok uzun zamandır bekleniyor. POCO F1 kadar fiyat-performans modeli olmayan ancak her açıdan çok daha iyi bir seçenek olan telefon, henüz kaça satılacak bilinmiyor. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi telefonun çok ucuz olması beklenmiyor.

Not: Görsel F20 Pro’ya aittir.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER