reklamı kapat

POPÜLER

netflix

Netflix’in merakla beklenen yeni yapımı: Lost in Space

Netflix’in yeni orijinal dizisi Lost in Space’in prömiyeri 6 Nisan Cuma günü Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı Middle East Film and Comic Con 2018’de gerçekleştirildi. Etkinliğe Robinson ailesi üyelerini canlandıran Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Taylor Russel ve Mina Sundwall katıldı.

Lost in Space 1960’ların klasik bilim kurgu dizisini dramatik ve modern bir Netflix Orijinali olarak yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Günümüzden 30 yıl sonraki bir gelecekte geçen hikayede uzayın kolonileşme dönemi başlamıştır ve daha iyi bir gezegende kendilerine yeni bir hayat kurmak üzere sınanmış ve seçilmiş olanların arasında Robinson ailesi de bulunmaktadır. Ancak bu çiçeği burnunda koloniciler yeni evlerine doğru seyahat ederken beklenmedik biçimde rotadan saparlar. Lost in Space’te John Robinson’ı TOBY STEPHENS (Black Sails, Başka Gün Öl) canlandırırken Maureen Robinson rolünde MOLLY PARKER (House of Cards, Deadwood) yer alıyor. Koşulların ve aldatma konusundaki ortak becerilerinin bir araya getirdiği iki karakter de Robinsonlarla beraber mahsur kalmıştır.

Bu iki aykırı tipten huzursuz edici şekilde karizmatik Dr. Smith’i PARKER POSEY (Café Society, Mascots, A Mighty Wind) canlandırırken istemeden de olsa sevimli bir karaktere sahip Don West rolünde IGNACIO SERRICCHIO (Bones, Çılgın Düğün) oynuyor. Yapımcılığını Legendary Television’ın üstlendiği dizinin senaryosunda Matt Sazama ve Burk Sharpless’ın (Dracula: Başlangıç, Son Cadı Avcısı) imzası bulunuyor. Zack Estrin (Prison Break) ise dizi sorumlusu olarak görev yapıyor.

Merakla beklenen Lost in Space ne zaman izleyicilerle buluşacak?

Lost in Space, 13 Nisan‘da izleyicilerin karşısına çıkacak.

Video