reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lost in Space

Son dönemlerin en heyecan verici uzay macerası Lost in Space’ten yeni fragman [İzle]

Netflix, son dönemlerin en heyecanlı uzay macerası için geri sayımı başlattı. Lost in Space yeni fragmanıyla maceranın tarihini müjdeliyor.

Her ne kadar Netflix orijinalleri arasında olsa da Lost in Space aslında sıfırdan oluşturulmuş bir yapım değil. 1960’ların klasik bilim kurgu dizisi şimdi Netflix ellerinde yeniden yorumlanıp şekilleniyor. Hayli ilginç konusuna etkileyici bir görsellik ve aynı etkileyicilikte “uzaylılar” eşlik ediyor. İlk yapım 1965’ten 1968’e kadar sürmüş ve 83 bölümle soluksuz bir uzay macerasına imza atmıştı. Netflix’in yeniden yapımının kaç bölüm olacağı ne yazık ki belli değil. Dizinin kendisi ise elbette Robinson ailesinin macerasına odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İntergalaktik serüven

Dizi günümüzden 30 yıl sonraki bir gelecek tasvirinde şekilleniyor. Uzayda kolonileşme döneminin başladığı macerada daha iyi bir gezegende yeni bir hayatın kapılarını aralamak için seçilmiş aileler arasındaki Robinson ailesi Dünya’yı geride bırakır. Yeni hayatlarına ve evlerine doğru yola çıkan kolonicilerin planları ise beklenmedik bir şekilde değişir. Zira aile takip ettiği rotadan çıkar. Orijinal varış noktalarından çok uzakta, bilinmeyen yabancı bir gezegene iniş yapmak zorunda kalan ailenin yeni hayatı, hayatta kalma mücadelesine dönüşür. Yabancı gezegende hayatta kalabilmek için yeni müttefikler bulmalı ve iş birliği yapmak zorundadırlar.

Aynı zamanda “uzay’da hayat”ı keşfeden ilk aile olacak olan Robinson’ların uzaylı bir türle karşılaşmasına da şahit olacağımız dizi 13 Nisan‘da popüler çevrim içi yayın servisindeki yerini alacak.

Video