reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lost in Space

Netflix’in “Türkiye standartlarını uzaya çıkaran” Lost in Space reklamı [İzle]

Netflix 12 Nisan’da platformdaki yerini alan uzay macerası Lost in Space için yerelleştirilmiş reklamını bizlerle paylaştı. Standartlarınızı uzaya çıkarmaya hazır mısınız?

Netflix’in en yeni bilim kurgu macerası Lost in Space, 1960’ların klasik bilim kurgu dizisini yeniden izleyicilerle buluşturuyor. Robinson ailesinin hikayesini konu alan filmde, uzayda kolonileşme için insanlar bir sınava giriyor. Başarılı görülen insanlar özel uzay gemileriyle kolonilerin kurulacağı noktaya gönderiliyor. Robinson ailesinin her bir üyesinin de eksiksiz şekilde geçmeyi başardığı bu test sonucu çıkılan yolculukta ise beklenmedik bir olay gerçekleşiyor. Rotasından sapan gemi bambaşka bir gezegene düşünce işler karışıyor. Uzayda yaşamı keşfeden Robinson ailesinin hayatta kalma macerası ise tam olarak bu noktadan sonra başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Standartları uzaya çıkarın

Netflix Türkiye’nin hazırladığı reklam ise akıllara inşaat firmalarının reklamlarını getiriyor. “Türkiye standartlarını uzaya çıkaran bir yaşam projesi ile tanışıyor.” başlığıyla paylaşılan reklam, ailelerimizi uzaya gönderen özel uzay gemisinin özelliklerini anlatıyor. Konforlu bir yolculuk vadeden reklam uzayda yaşamın başladığını da müjdeliyor. Uzay manzaralı bu özel yolculuk vaadi ise ne yazık ki korkutucu olayları engelleyemiyor. Popüler çevrim içi yayın servisinin paylaştığı videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz. Dizi tüm bölümleriyle platformda izlenmeye hazır.

Video

YORUMLAR