reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lost in Space 2. sezon

Lost in Space 2. sezon fragmanıyla geri sayım başladı [Video]

Netflix 2019’u kapatırken bilim kurgu tutkunlarını da unutmuyor. Lost in Space 2. sezon için geri sayımı fragmanıyla başlatıyor.

Advertisement

Sonbaharı hayli hafif geçirdikten sonra aralık ajandasıyla bizi yoğun bir dizi ve film programına davet eden Netflix, Lost in Space 2. sezon bölümleri için de geri sayımı başlattı. Robinson ailesinin uzay macerası kaldığı yerden devam ediyor. Hayatta kalma mücadelesi veren aileyi ise bu sezonda da türlü engeller ve tehlikeler bekliyor. Dizinin resmi ikinci sezon özeti ise şu şekilde: “Uzayda kaybolan Robinson ailesi, 2. sezonda yine tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve kaçmak için mücadelesini sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lost in Space 2. sezon 24 Aralık’ta

Korkutucu yeni düşmanlarla karşılaşacağımız ikinci sezonda Robinson ailesinin tek düşmanı gemideki robotik yaratıklar olmayacak. Aynı zamanda bulundukları gezegendeki doğal yaşam koşulları da kahramanlarımızı zorlayacak. Ancak günün sonunda ailenin yardımına yine tanıdık bir isim koşacak gibi görünüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Molly Parker (Maureen Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Maxwell Jenkins (Will Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson) Mina Sundwall (Penny Robinson), Ignacio Serricchio (Don West) ve Parker Posey (Dr. Smith) yer alıyor.

Dizinin çıkış tarihi ise Netflix kütüphanesinin en yoğun dönemlerinden birinde gerçekleşecek. 24 Aralık‘ta tüm bölümleriyle kütüphanedeki yerini alacak olan yapımın hemen öncesinde 20 Aralık’ta izleyicileri Witcher karşılayacak. Netflix’in sevilen dizilerinden You’nun 2. sezonu ise 26 Aralık’ta yayınlanacak. 27 Aralık’ta ise Türkiye’nin ikinci yerli Netflix dizisi Atiye izleyicilerle buluşacak. Dizilerin aynı döneme yığıldığı bu yoğun programda yılbaşı gecenizi belki de dizi izleyerek geçirmek isteyebilirsiniz. Netflix’in aralık ayı tüm içeriklerine buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.