reklamı kapat

POPÜLER

Netflix You 2. sezon

Netflix, You 2. sezon için geri sayımı başlattı

Geçtiğimiz yıl sonbaharda Netflix kütüphanesinde yayınlanan ve kısa sürede hatrı sayılır bir hayran kitlesi edinen You 2. sezon için tarihi verdi.

You 2. sezon bölümleriyle bir yılı aşkın süreden sonra yeniden Netflix aboneleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Eylül 2018’de ilk sezonunu yayınlayan dizinin 2. sezonu için neyse ki hayranlar daha fazla beklemeyecek. Yayınlanan duyuru tanıtımı, ana karakterimiz dışında, yeni yüzleri kadraja alırken, dizinin 2. sezonunun 26 Aralık‘ta platformdaki yerini alacağını müjdeledi. Dizi Caroline Kepnes’ın aynı isimli kitabından uyarlanıyor. İkinci sezonda ise bizi bir kez daha gerilimli bir saplantı bekliyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

You 2. sezonuyla Netflix aralık ajandasında

Hatırlamayanlar için dizinin ilk sezonunu kısaca hatırlatmak gerekirse; hikaye merkezine obsesif bir “stalker” olan Joe Goldberg’i oturtuyordu. Guinevere Beck’e aşık olan Joe, Beck’in hayatının ve hayallerinin kadını olduğuna inanıyordu. Hastalıklı zihni yüzünden hikayenin dönüşümü ise Beck için pek hayırlı olmamıştı. Nitekim ilk sezonun sonunda Joe, New York’tan kaçarak soluğu Los Angeles’ta aldı. 2. sezonda ise Joe’yu yeni bir saplantı bekliyor elbette. Ancak geçmişindeki izler hastalıklı karakterin yeni motivasyonunda çeşitli engeller oluşturabilir gibi görünüyor. Joe’nun geçmişi ensesinde onu takip ederken karakterin izleyeceği yeni adımlar da ikinci sezonda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin ikinci sezonunun birinci sezonda olduğu gibi 10 bölümden oluşması bekleniyor. İlk sezonu Netflix kütüphanesinden izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Kasım 2019 ajandası