reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 3. sezon

Westworld 3. sezon tanıtımdaki yeni gizemli teknoloji şirketi [İzle]

Heyecanla beklenen Westworld 3. sezon için yeni bir tanıtım ve internet sitesini izleyicilerle paylaştı. Kadraja veri kontrolü giriyor.

HBO’nun favori dizilerinden Westworld 3. sezon için yeni bir tanıtımı hayranlarla buluşturdu. Bildiğiniz gibi ilk iki sezon Delos şirketiyle içli dışlı olmuş ve robot teknolojileri üzerine ilerlemiştik. Yapay zekanın bilinç kazanmasını merceğe oturtan yapım, teorileri güçlendirmek için yardımcı internet siteleriyle aktif bir deneyim sunmuştu. Yeni sezonda ise Dolores ile gerçek dünyaya açılıyoruz ve burada bizi yeni bir şirket bekliyor. Incite Inc. şirketini tanıtan yeni kısa fragman da bu kez odak noktasına günlük hayatımızın en büyük parçası olan veriyi sokuyor. “Dünya karma karışık ancak hayatınız öyle olmak zorunda değil.” diyen Incite kurucusu Liam Dempsey Sr. (Jefferson Mays) sanki bu sezonun ana kötülerinden biri olacakmış izlenimi veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld 3. sezon veri kontrolü üzerine mi yoğunlaşacak?

Fragmanda “Gelecek sizden güç alıyor ve biz de sizi tanıyoruz. Incite farklı. Eşi benzeri görülmemiş hesaplama yeteneklerimiz ve hayatın en çözülemez sorunları için veri analizi yöntemlerimiz var. İklimi koruyabilir, size heyecan duyabileceğiniz bir kariyer imkanı bulabiliriz. Olasılıklar sınırsız. Incite ile yapmak zorunda kalacağınız tek seçim biziz.” cümleleri kuruluyor. Bu da devasa bir veri şirketi ile karşı karşıya olduğumuz anlamına geliyor. Böylesine iddialı bir şirketin “temiz” olma olasılığını ise pek mümkün bulmuyoruz.

İlk iki sezonda incelemelerimizi yazarken en sık başvurduğumuz yan elementlerden biri de dizinin açmış olduğu internet siteleriydi. Haftalık olarak güncellenen o sitelere Incite da eklendi. Elbette şimdilik dizi henüz yayın hayatına başlamadığı için sitede bulunabilecek pek bir gizem yok. Ancak bu sezon teorileri kaleme alırken burayı sık sık ziyaret edeceğiz gibi görünüyor.

Dolores’in insanlarla olan savaşı ise veri kontrolüyle nasıl devam edecek merak konusu. Eli kolu her yere uzanan bir şirkete erişiminde Dolores’in neler yapabileceğini şimdilik hayal edemiyoruz. Westworld 3. sezon için hala kesinleşmiş bir yayın tarihi ise ne yazık ki yok. Dizinin 2020’de izleyicilerle buluşması bekleniyor. Yeni tanıtıma haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.