reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 3. sezon

Westworld 3. sezon ile ilgili can sıkıcı gelişme

HBO’nun Game of Thrones’un yanı sıra sahip olduğu büyük yapımlardan Westworld 3. sezon için sevenlerin canını sıkacak yeni bir bilgi oraya çıktı.

HBO’nun favori yapımlarından Westworld 3. sezon ile karşımıza büyük bir değişimle çıkmaya hazırlanıyor. Ancak görünen o ki bu değişim sadece hikayenin geçtiği evrene yansımayacak. The Wrap‘ın özel haberine göre Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un yarattığı seri üçüncü sezonla beraber bölüm sayısını azaltıyor. İlk iki sezonda 10 bölümle karşımıza çıkan yapım bu sezon 8 bölümden oluşacak. Üçüncü sezonla beraber bölüm sayısının neden azaltıldığı ise şimdilik bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld 3. sezon yeni olasılıkları aralıyor

İlk iki sezonunu parkta geçiren yapım bildiğiniz gibi son sezon Dolores’in kaçışıyla beraber gerçek dünyaya taşınmıştı. Yalnız kaçmayan Dolores’in asıl planı ise tam olarak üçüncü sezonda kendini gösterecek. Detayların hala silik olduğu üçüncü sezon ise Breaking Bad yıldızı Aaron Paul‘u kadroya ekliyor. Paul yayınlanan ilk fragmanda bir insan gibi görünse de, Westworld’ün yarattığı dünyada kimin insan kimin robot olduğunu anlamak pek mümkün olmuyor. Yeni sezonla beraber ise Anthony Hopkins’i çok yüksek ihtimalle bir daha göremeyeceğiz. Bu da içimizi sızlatan bir detay olarak köşede dursun. Öte yandan Siyahlı Adam’ın hikayesi hiç olmadığı kadar ilginçleşecek.

Her bir bölümü için LOG.com.tr’de detaylı incelemelerine yer verdiğimiz dizinin üçüncü sezonu yayın tarihini de hala netleştirmedi. Geçmişte yapılan açıklamalar ise Westworld 3. sezon bölümlerinin 2020’nin ilk yarısında yayınlanacağını işaret ediyordu. Dizinin kaç sezon süreceği de bir muamma. Ancak HBO’nun program müdürü Casey Bloys, olası bir dördüncü ve beşinci sezon için Nolan ve Joy’la anlaşmaları bulunduğunu kaydetmişti. Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Ed Harris ve Thandie Newton’ı kesin olarak göreceğimiz üçüncü sezonda yeni sürprizler de bekliyoruz…

İlginizi çekebilir

Üçüncü sezon için yayınlanan fragman