reklamı kapat

POPÜLER

Westworld

Westworld 3. sezona dair ilk ipuçları

HBO’nun büyük ilgiyle takip edilen dizisi Westworld üçüncü sezon bölümleriyle gelecek sene ekranlara dönecek. Kafalarda büyük soru işaretleri yaratan dizinin yeni bölümlerine dair ilk detaylar gün yüzüne çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Westworld’ün ikinci sezon finalinde fazlasıyla heyecan uyandıran gelişmeler yaşandı. Dolores farklı bir bedende parkı terk etmeyi başardı. Ardından Robert Ford’un gerçek dünyadaki evinde kendi bedenini yeniden yarattı. Böylece artık gerçek dünyada serbestçe dolaşabilecek. Elbette onun yaratıcılarıyla yeniden bir araya geleceği an büyük heyecan uyandırıyor. Sezon finali yeteri kadar heyecan uyandırıcı değilmiş gibi üstüne Breaking Bad dizisiyle tanıdığımız Aaron Paul’un maceraya dahil olduğunu öğrenmiştik. Paylaşılan ilk fragman pek detay vermese de, bu önemli gelişmeyi duyurmuştu.

Westworld 3. sezon detayları

Westworld yazarları Jonathan Nolan ve Lisa Joy uzun bir aranın ardından Entertainment Weekly‘e konuştu. Yeni sezondan paylaşılan fotoğrafla birlikte yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Sevilen bilim kurgu dizisinin üçüncü sezonu gelecekteki Los Angeles şehrinde geçecek. Üstelik bu yeni sezon dizinin kahramanlarını farklı koşullarda görmemizi sağlayacak. Jonathan Nolan yeni bölümleri şu sözlerle anlatıyor: “Artık tahmin yürütme oyunu oynamanıza gerek kalmayacak bir sezon olacak. Karakterlerimiz yaratıcılarının peşine düşecek. İzleyicilerin ilgisini çeken bir gizem bulup buna 100 bölüm boyunca tutunan dizileri seviyorum. Fakat bizim dizimizin amacı hiçbir zaman bu olmadı. Karakterlerimizin her yeni sezonda kendilerini farklı koşullarda bulmasını istiyoruz. Oyuncu ekibimizin ne kadar başarılı olduğunu düşününce bu durum daha keylfli bir hal alıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jonathan Nolan’ın açıklamalarına bakılırsa Westworld hayranlarını öncekilerden çok farklı bir sezon bekliyor. Bu iyi mi olacak, kötü mü, zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Westworld 3. sezon fragmanı

İlgin