reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 3. sezon

Kafaları karıştıran Westworld 3. sezon fragmanı [İzle]

HBO’nun en çok ilgi gören işlerinden biri olan Westworld 3. sezon bölümleriyle önümüzdeki sene ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen yeni bölümlerden ilk tanıtım San Diego Comic Con kapsamında izleyicilerle paylaşıldı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Westworld’ün ikinci sezon finalinde Dolores farklı bir bedende parkı terk etmeyi başarmıştı. Robert Ford‘un gerçek dünyadaki evine ulaşıp burada kendi bedenini yeniden yaratmış ve dünyada serbestçe dolaşabilecek hale gelmişti. Bunun yanında geçtiğimiz aylarda paylaşılan gizemli ilk tanıtımda Breaking Bad dizisiyle tanıdığımız Aaron Paul’un maceraya dahil olduğunu öğrenmiştik. San Diego Comic Con kapsamında üçüncü sezondan yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Westworld 3. sezon detayları

Paylaşılan tanıtımda Los Angeles‘ın fütüristik bir versiyonunu yani gelecekteki halini görüyoruz. Artık insanların dünyasında olan Dolores sandığımız kadar özgür değil. İnsanların karşısınsa sayılarının az olduğunun farkında. Üstelik parktan kaçışısının ardından insanların onun peşinde olduğunu da biliyor. Bu süreçte Aaron Paul‘un hayat verdiği Caleb karakteriyle bir araya geliyor gibi görünüyor. Arkasında bıraktığı parkta ise şaşırtıcı gelişmeler yaşandığını görüyoruz. Parkta İkinci Dünya Savaşı teması kullanılmaya başlanıyor. Westworld 3. sezon bölümlerinde Maeve ve diğerlerini Nazilerin dünyasında görüyoruz. Onların özgürlük mücadelesi bir anlamda başa dönmüş gibi görünüyor. Bernard ise ne yapacağı konusunda kararsız. Robert Ford’un kendilerini yaratmasının ardındaki amacı görmeye çabalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HBO hala Westworld’ün üçüncü sezonu ne zaman ekrana gelecek açıklamadı. Sadece yeni bölümlerin 2020 senesi içinde ekrana geleceğini biliyoruz.