reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm öncesi yayınlanan Westworld 3. sezon fragmanı

Westworld 3. sezon fragmanıyla Aaron Paul maceraya dahil oluyor [İzle]

Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm öncesi HBO’nun beklenen dizisi Westworld 3. sezon için ilk fragmanını yayınladı. Fragmanda kadroya dahil olan Aaron Paul odak noktasında.

Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm ile HBO en önemli yapımlarından birine tamamen veda ederken; Westworld 3. sezon fragmanı yayınlayarak bir diğer popüler dizisini hatırlatıyor. Simülasyon adasından gerçek dünyaya adım attığımız ikinci sezon finalinden sonra dizinin sunacağı yeni örgü hayli merak ediliyordu. Yeni fragman da bize geleceğin küçük bir gösterimini gerçekleştiriyor. Fragmanın odak noktasında ise dizinin kadrosuna dahil olan eski Breaking Bad yıldızı Aaron Paul bulunuyor. Aaron Paul karakteriyle bizi bir suç organizasyonuna dahil edecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld 3. sezon 2020’de yayında

İlk iki sezonda bulunduğumuz simülasyonun temelleri gereği vahşi batının ortasındayken yeni sezonda gerçek dünyaya geçişimiz Blade Runner esintili fütüristik bir çevreyi beraberinde getiriyor. Hayli etkileyici görünen “gerçek dünyada” Aaron Paul’un karakteri ilk etapta bir robotla beraber inşaatta çalışıyormuş gibi duruyor. Daha sonra ise işler biraz daha agresifleşiyor. Henüz yakınlığını bilemediğimiz bir hastaya sahip olan Paul, muhtemelen kendisini “mecburen” suça atılmış halde bulmuş izlenimi yaratıyor. Soygunda yer alan Paul için günler hayli aksiyonlu geçecek gibi duruyor.

Fragmanın en dikkat çekici noktası ise 01:06’da yer alan uyanış sahnesi. Bu sahneyi özellikle ilk sezonda Dolores çekimlerinde bol bol görmüştük. İlginç bir detay olduğu kesin. Fragmanın sonunda ise karşımıza yaralı bir halde Dolores çıkıyor. Üçüncü sezon tahminlerimizi yanıltmayarak 2020‘de yayınlanacağını da fragmanla müjdeliyor ancak ne yazık ki tam bir tarih henüz mevcut değil. İlk iki sezona kıyasla bambaşka bir deneyim yaşatacakmış gibi görünen sezonun yeni fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.