reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 3. sezon

Hayranların keşfettiği 3 gizli Westworld 3. sezon fragmanı [İzle]

Westworld 3. sezon, ilk iki sezonun kaldığı yerden oyunlarını sürdürüyor. İlk fragmanın ardından hayranlar internet sitesinde gizli 3 fragman daha keşfetti.

Westworld 3. sezon bölümleri için hayli heyecanlıyız. İlk iki sezonda bizi teorilerden teorilere koşturan, internet siteleriyle diziyi izleyici için daha interaktif hale getiren yapım, bunu üçüncü sezonda da devam ettirmeye hazır. Biz de bu oyunu oynamak için hazırız. Nitekim ilk detaylı fragmanın ardından meraklı izleyiciler dizinin gizliyor olabileceği yeni bilgiler için araştırma yaparken 3 farklı fragman keşfetti bile. Incite firmasını hatırlıyor musunuz? Detaylarına buradan ulaşabileceğiniz bu firma, dizide karşılacağımız yeni teknoloji firmalarından biri. İşte fragmanlar da bu firmanın sitesinde gizli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld 3. sezon geri sayıma başladı

Reddit kullanıcısı MTC_Chickpea’nın keşfettiği fragmanlardan haberin üzerinde olanı ana fragmana çok benziyor. Hatta ilk bir buçuk dakikası aynı diyebiliriz. Sonra araya yeni sahneler ve konuşmalar giriyor. Haberin altında yer alan bir diğer fragman merkezine özgür iradeyi oturtuyor. Bu sezon Dolores ipleri iyiden iyiye gererken her bir karakter de özgürlüğüne kavuşmak için elinden geleni yapacak gibi görünüyor. Elbette onları durdurmak için de bir karşılık geliyor.

Üçüncü fragman ise biraz daha “romantik komedi” tadında hazırlanmış. Hemen her popüler dizi için hazırlanan “Romantik komedi olsaydı nasıl olurdu?” klişesini gerçekleştiren fragman hayranlar bunu yapmadan kendi hazırlamış. Fragmanın önemli detaylar içerdiğini kaydedelim. Aaron Paul’un karakteri Caleb ve Dolores’in tanışmasının ardından ilişkilerinin ilerleyeceği yönünde sahneler bulunuyor. Dolores’in Teddy sonrası romantik ilişkisi Caleb’le olacak gibi görünüyor.

Ana fragmana çok benzeyen ilk fragmanı haberin üzerinden, diğer iki fragmanı ise haberin devamından izleyebilirsiniz. Westworld 3. sezon bölümleri 15 Mart‘tan itibaren izleyiciyle buluşacak.

İlgili videolar