reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Rick Grimes’ın The Walking Dead filminden ilk tanıtım [Video]

Başrolünü Andrew Lincoln’ün üstleneceği The Walking Dead filminden ilk tanıtım San Diego Comic Con kapsamında ortaya çıktı. Fakat paylaşılan tanıtım boş yere heyecan yaratmanın ötesine geçemiyor.

Bildiğiniz gibi Rick Grimes karakterine hayat veren Andrew Lincoln, The Walking Dead’den ayrılma kararı almıştı. Fakat bu karar sadece AMC kanalında ekrana gelen diziyi kapsıyordu. Yani oyuncunun bu evrenle bağının tamamen kopmayacağını en başından beri biliyorduk. Ayrılık kararının netleşmesinden kısa bir süre sonra Rick Grimes’ın maceralarının üçleme olarak devam edeceği duyurulmuştu. Diziden iyice sıkılan fakat Rick’in maceralarını takip etmek isteyen The Walking Dead hayranları da bu gelişmenin ardından heyecanlanmıştı. Hikayenin bu film projelerinde daha akıcı ve net olacağı umudu bu heyecanın kaynağı oldu. Ne de olsa dizi gibi sezonlarca devam etmesi gereken bir proje olmayacaktı.

The Walking Dead hayal kırıklığı

Andrew Lincoln’ün onuncu sezonda yönetmenlik yapamayacağının açıklanmasının hemen ardından San Diego Comic Con müjdesi geldi. İsmi belli olmayan TWD filminden ilk tanıtım paylaşıldı. Elbette tanıtım denince herkes filmden ilk görüntüleri görmeyi bekliyordu. Fakat sadece filmin logosunu ve şehir silüetine doğru ilerleyen bir helikopteri görebiliyoruz. Özetle sürpriz olarak başlayan gelişme heyecanlanmaya değmeyecek bir hayal kırıklığına dönüştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası filmin tam olarak neyi konu edeceğini fazlasıyla merak ediyoruz fakat bu tanıtım gerçekten büyük bir hayal kırıklığı oldu. Bu yüzden beklentileri olabildiğince düşük tutmak gerekiyor gibi görünüyor.