reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead yazarının ilham kaynağı Wolverine

The Walking Dead yakında Rick Grimes’ın maceralarını beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Serinin yazarı bu noktada Wolverine’in vedası olarak akıllarda yer eden Logan filmine özeniyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in ana kahramanı olarak nitelendirilen Rick Grimes ana diziden çıktı. Andrew Lincoln’ün önümüzdeki yıllarda aynı karaktere hayat vereceği üç filmde rol almasını bekliyoruz. Böylece The Walking Dead’in dünyası beyaz perdeye uzanmış olacak. Bu projeler daha şimdiden büyük heyecan uyandırıyor. Bu dünyanın yönetimini üstlenen Scott Gimple ise ortaya Hugh Jackman‘ın rol aldığı Logan filmi gibi bir iş çıkartmak istediklerini açıkladı.

The Walking Dead filmleri Logan’a benzeyecek

“Söz konusu ilham almak olduğunda Logan filmini sık sık düşünüyorum. X-Men çizgi romanlarıyla, çizgi filmleriyle büyümüş biri olarak izlediğinizde ekstra bir şey aldığınız bir hikayeydi. Eğer hiç X-Men çizgi romanı okumadıysanız da, Logan filmine denk geldiğinizde kendi başına ayakta durabilen bir hikaye seyrediyordunuz. Rick Grimes filmlerinin de aynı bu şekilde kendi başına ayakta durabilen, geçmiş sezonları izleme ihtiyacı yaratmayan bir iş olmasını istiyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki The Walking Dead yazarı sadece dizinin hayranlarına değil, daha geniş bir kitleye hitap etmek istiyor. Bu konuda James Mangold‘un yönettiği Logan kadar başarılı olabilirler mi, emin değiliz. Fakat yaklaşımlarının doğru olduğunu ve eğer başarabilirlerse ana diziden çok daha iyi bir iş çıkartabileceklerini düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 3. bölüm tanıtımı