reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Rick Grimes

The Walking Dead cephesinden sürpriz Rick Grimes projeleri

The Walking Dead dizinin başrol oyuncusu Andrew Lincoln‘ün ayrılık kararı almasıyla Rick Grimes’a veda ettik. Fakat ayrılık çok uzun sürmeyecek gibi duruyor.

Reyting kayıplarıyla geçen sekizinci sezonun ardından The Walking Dead‘de yaprak dökümü başladı. Önce Andrew Lincoln, ardından Lauren Cohan ayrılık kararı aldı. Bu kararların dizideki ilk yansıması da Rick Grimes‘ın hikayeden ayrılması oldu. Oyuncunun bu kararlı tavrından sonra Rick’i bir daha görmeyeceğimizi düşünüyorduk. Fakat görünen o ki AMC herkesi memnun etmenin çözümünü buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Rick Grimes farklı bir şekilde de olsa geri dönecek. Scott M. Gimple‘ın açıklamalarına bakılırsa The Walking Dead’in dünyası genişleyecek. Bunun ilk adımı da Andrew Lincoln‘ün rol alacağı televizyon filmleri olacak. The Walking Dead dünyasında geçen hikayenin merkezinde Rick Grimes yer alacak. Tıpkı sinemada izlediğimiz uzunlukta filmler tasarlanıp çekilecek. Zombi kıyametine farklı bir bakış açısı sunacak bu projeler yine AMC kanalında izleyici karşısına çıkacak. Üçleme olarak tanımlanan bu filmlerin tam olarak neyi konu edeceği ve hangi zamanda geçeceği henüz belli değil. Rick Grimes odaklı bu filmlerin 2019 yılı içinde çekilmesi planlanıyor ancak yayın tarihi şimdilik belirsiz görünüyor.

İlginizi çekebilir

“Who Are You Now?” tanıtım filmi