reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Ayrılık kararıyla ortaya çıkan The Walking Dead 10. sezon teorisi

Reyting kaybı durdurulamayan The Walking Dead dizisinin gelecek sezonda önemli bir ismi kaybedeceği belli oldu. Bu gelişmeyle birlikte yeni bir teori gün yüzüne çıktı.

Öncelikle bilmeyenler için kısaca özet geçmek gerekirse, Danai Gurira onuncu sezonla birlikte hikayeye veda etmeye hazırlanıyor. Michonne karakterine hayat veren oyuncunun kariyerine odaklanmak istediği ve kendini ön plana çıkartacak yapımlarda yer almak istediği düşünülüyor. The Walking Dead’in yaşadığı düşüşü göz önünde bulundurunca, bu çok da yanlış bir karar diyemez. Elbette Michonne’un hikayeden çıkacak olması yeni bir teorinin doğmasına vesile oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in ana karakteri olarak görülen Rick Grimes dokuzuncu sezonda hikayeden ayrıldı. Onun ileride kendi televizyon filmleriyle karşımıza çıkması bekleniyor. Bunun üzerine Michonne karakterini canlandıran Danai Gurira’nın da ayrılık kararı alması akıllara aynı şeyi getirdi: Michonne Rick’i bulmaya gidiyor olabilir mi? Alexandria’da büyük sorumluluklar üstlenen Michonne’un nedensiz şekilde diziden ayrılması çok zor görünüyor. Bunun için ya karakteri öldürülecek ya da Michonne, Rick’in hayatta olduğunu öğrenecek ve onu bulmak için harekete geçecek. Öte yandan The Hollywood Reporter’ın haberinde de oyuncunun The Walking Dead televizyon filmlerinde karşımıza çıkma ihtimali bulunduğu söyleniyor. Henüz resmen onaylanmayan bu durum ortaya atılan yeni teoriyi destekliyor.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi