reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Kılıf

Karşınızda Samsung Galaxy S10 için hazırlanan resmi kılıf modelleri [Video]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan resmi kılıfları gözler önüne seren bir video yayımlandı.

Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında hem teknik hem de tasarımsal tüm detaylar ortaya dökülmüş durumda. Şimdi ise model için hazırlanan resmi kılıf modelleri karşımızda bulunuyor. Mobile Fun tarafından hazırlanan videoda incelenen Samsung imzalı resmi kılıflar, şimdilik iki farklı çeşitte karşımıza çıkıyor. Gösterilen ilk kılıflar standart deriden üretilen koruyucu modeller. Esas dikkat çeken ise firmanın “LED View Cover” adını verdiği kılıf modelleri. Telefonun hem önünü hem de arkasını kapatan kapaklı yapıdaki bu kılıflar, üzerlerindeki LED panelden birçok konuda bilgi verebiliyor. Özellikle saate bakmak için telefonu açma zorunluluğunu bitiren LED View Cover kılıf modelleri, deri olanlar ile beraber şu an sadece siyah renkte karşımıza çıkıyor. Ancak firmanın burada yeşil, mavi, kırmızı ve sarı gibi renklerde kılıflar hazırladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi kaça satılacak?

Fiyat tarafında Galaxy S10 Lite, Avrupa’da 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 779 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. Galaxy S10 içinse kişilerin en az 929 euro fiyatı gözden çıkarması gerekecek. Modelin 8 GB RAM ve 512 GB depolamalı sürümü ise söylendiği kadarıyla 1.179 euro olacak. Galaxy S10+ ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 999 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. 8 GB RAM ve 512 GB depolama içinse 1.199 euro seviyesine çıkılacak. Ailenin en üstündeki Galaxy S10 X modeli ise 1.599 euro seviyesinden başlayacak.