reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 ailesi aksesuar
Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy S10 ailesinin zengin aksesuar seçenekleri

Samsung Galaxy S10 ailesi gelişmiş özelliklerin yanı sıra, geniş yelpazede aksesuar seçeneklerini de kullanıcılarla buluşturuyor.

Samsung Galaxy S10, S10+ ve Galaxy S10e, şık tasarımı, güçlü donanımı ve gelişmiş kamera özelliklerini tek bir gövdede buluştururken; aksesuar seçeneklerini de unutmuyor. İlk olarak cihazın kutu içeriğini ele aldığımızda cihazlar seyahat adaptörü, USB Type C veri kablosu, ejeksiyon pimi gibi standart kutu içeriklerinin yanı sıra AKG imzalı kulakiçi kulaklığı da beraberinde getiriyor. 3,5 mm’lik kulaklık girişine sahip olan Galaxy S10 ailesinin kutu içinden çıkan kablolu kulaklığı, AKG tecrübesiyle keyifli bir müzik deneyimi sunmayı amaçlıyor. Bunun yanı sıra cihazın kutusundan USB bağlantısı da çıkıyor. Veri aktarmak böylece kolaylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her zevke uygun kılıf seçeneği

Samsung Galaxy S10 ailesi, kullanıcılara telefonlarını kişiselleştirebilmeleri için 5 farklı kılıf alternatifi sunuyor. Koruyucu, LED, Clear View, LED View ve Silikon Kılıf çeşitleri arasında her tarza ve ihtiyaca yönelik kılıflar bulunuyor. Silikon ve Koruyucu kılıflar cihazın gövdesini sararak hem tasarım hem de koruma açısından çözüm sunarken, Clear View, LED ve LED View daha eğlenceli çözümler sağlıyor.

Clear View kılıflar “kapaklı” tasarım tarzını benimsiyor. Bunu yaparken de telefonu kullanmayı mümkün kılıyor. Kapak üzerinde saat, bildirimler, pil durumu gibi önemli bilgiler Her Zaman Açık ekran özelliğinde olduğu gibi listelenirken, telefon ekranına dokunmadan çalan müziği yönetme veya gelen çağrıları yanıtlama gibi eylemler de gerçekleştirilebiliyor. Ürün elbette darbelere karşı telefonu da koruyor.

Daha eğlenceli bir seçenek olan LED View kılıf da kapaklı bir tasarımla geliyor. Kapaktaki LED simgeler sayesinde önemli bilgilere kılıfın kapağını açmadan erişmek mümkün oluyor. Aynı zamanda kılıfı açtığınızda iç kısımda banka kartı ya da toplu taşıma kartı gibi önemli eşyalarınızı koyabileceğiniz bir kısım yer alıyor.

LED kılıf ise klasik kılıf tasarımını LED özelliklerle buluşturuyor. Bu modelde telefonun ön paneli açıkta bırakılıyor. LED desteği ise arka gövdede yer alıyor. Samsung Galaxy S10, S10+ ya da Galaxy S10e modellerini yüzüstü çevirdiğinizde LED kılıf yanıyor ve bir dakika boyunca ışıltılı bir görünüme kavuşuyor. Gelen çağrı, alarm, gelen mesaj, pil ömrü gibi bildirimleri gösterebilen kılıf süre ayarlanarak yapılan otomatik fotoğraf çekimlerinde de geri sayım yapıyor. Böylece doğru anda poz vermek mümkün oluyor. Eğlenceli ve sevimli simgelerle de özelleştirilebiliyor. Gücünü telefondan alan LED kılıf, telefona takıldığı an çalışmaya başlıyor.

Galaxy S10 ailesi için sunulan kılıf alternatiflerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.
Samsung Galaxy Buds

Tamamen kablosuz kulaklık: Samsung Galaxy Buds

Samsung, Galaxy S10 ailesiyle beraber tamamen kablosuz kulaklığı Galaxy Buds’ı da ortaya çıkardı. Kutusunu açtığınız an telefonunuzla eşleşen Galaxy Buds, Bluetooth aracılığıyla cihazlara bağlanıyor. Müzik keyfine alır almaz başlayabileceğiniz kulaklık cebinize rahatlıkla sığacak boyutlarda, kompakt bir kılıfa sahip. Bu kılıf aynı zamanda kulaklıkları şarj etmek için de kullanılıyor. Kablosuz şarj desteği sunan özel kılıf, Type C bağlantısıyla geliyor. Galaxy S10 ailesinin ters şarj özelliği ile de cihazları şarj edebilirsiniz.

Yeni nesil çift mikrofon teknolojisiyle donatılan kulaklıklar arka plan gürültüsünü engellemeyi başarıyor. Bu sayede müziğe odaklanmak da daha rahat alıyor. Çevreyi algılayabilen Galaxy Buds, gereksiz gürültüleri konuşmadan uzak tutmak için iç ve dış mikrofon arasında da geçiş yapabiliyor. Aynı zamanda kulaklıkları çıkarmadan çevreye de odaklanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sunan Samsung Galaxy Buds’ı buradan satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 ailesini resmi site üzerinden satın alabilirsiniz.

İlgili video