reklamı kapat

POPÜLER

İxir kullananlar Chaxir’le konuşuyor

 - Güncelleme: 06 Ekim 2011 20:27

İxir, internet üzerinde ilk Türkçe anında mesajlaşma ve sohbet servisi Chaxir’deki son yenilikleri, Compex Fuarı’nda tanıttı. Chaxir’le anında mesajlaşlama ve sohbetin yanısıra, web sayfasına not bırakmak, diğer kullancıların o an en çok ziyaret ettikleri popüler web sitelerini görmek ve aynı web sayfasında dolaşanları tespit etmek mümkün.

HEMEN İNDİRİN
İxir aboneleri, ister Chaxir’i ilk defa kullanıyor olsunlar, ister bu programın son sürümü chaxir3.1’den yararlanmak istiyor olsunlar, www.chaxir.com web sitesini ziyaret ederek Chaxir’in yeni versiyonunu ücretsiz olarak bilgisayarlarına yükleyebiliyorlar.Yeni sürüm sayesinde Internet kullanıcıları, ICQ 2000b ya da Yahoo gibi diğer mesajlaşma servislerini kullanan arkadaşlarını ‘Chaxir arkadaşlarım’ listesine ekleyebiliyor ve ‘Arkadaşına bahset’ sayfasını kullanarak arkadaşlarını Chaxir’e davet edebiliyorlar. Bunun yanında program kullanımında mesajlaşmayı kolaylaştıran birçok yenilik abonelere sunuluyor.

22 MİLYON LİRAYA 3 AY SINIRSIZ
Compex fuarı boyunca ziyaretçiler İxir standını ziyaret ederek net üzerinden abonelik açtırıp, çeşitli hediyelere sahip olma şansına sahip oldular. İxir’in 2 aylık sınırsız erişimi 22 milyon, 3 aylık sınırsız erişimi ise 29 milyon liradan satışa sunduğu yeni kampanyasından da fuar süresince yararlandılar.

İLGİLİ HABERLER