reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin ayrıcalıklı pil performansı

19 Mart 2000

Her ihtiyaç için bir model sunan Samsung Galaxy S10 ailesi, yüksek performansını etkileyici pil yetenekleriyle destekliyor.

Samsung Galaxy S10, S10+ ve Galaxy S10e modellerini nihayet kullanıcılarla buluşturan Samsung, cihazları gelişmiş multimedya yetenekleri, yüksek performans ve kamera özellikleriyle donatıyor. Gün boyu elinizden düşüremeyeceğiniz cihazlar ise bu performansın hakkını verebilmek için çok özel bir pil teknolojisiyle geliyor. Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy 10e, sırasıyla, 3.400 mAh, 4.100 mAh ve 3.100 mAh kapasiteli güçlü pillere sahip. Kullanıcıların günlük kullanım rutinlerini öğrenen cihazlar, ihtiyaç duyulmayan uygulamaları kapatıyor. Ayrıca Adaptif Güç Tasarruf Modu sayesinde kullanım ömrü de uzatılabiliyor. Böylelikle telefonlar sunulan hiçbir özellikten mahrum kalmadan, gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz güç paylaşımı

Ancak şarjınızın bittiği durumlarda dahi Samsung “hızlı” bir çözüm sağlıyor. Galaxy S10, S10+ ve Galaxy S10e kablolu hızlı şarj desteklemenin yanı sıra Kablosuz Hızlı Şarj 2.0 ile de donatılıyor. Böylelikle cihazlar kısa sürede şarj olarak bekleme derdini ortadan kaldırıyor.

Kablosuz olarak hızlı şarj edilebilen modeller ise pil gücünü “paylaşabiliyor“. Galaxy S10, S10+ ve Galaxy S10e, Qi sertifikalı cihazları şarj edebiliyor. Böylelikle şarjı hızlı biten arkadaşınızla pil gücünüzün bir kısmını paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefonlar bazı Samsung aksesuarlarını da şarj edebiliyor. Galaxy Buds’ınızın pili azaldığında ya da Galaxy Watch Active saatinizi şarj etmek istediğinizde, akıllı telefonunuz tek bir dokunuşlar şarj standına dönüşüyor. Galaxy S10 ailesini resmi site üzerinden satın alabilirsiniz.

İlgili video