reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesine özel üç reklam filmi [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için YouTube üzerinde üç farklı reklam filmi yayımlandı. Modeller için heyecan artıyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi gündemdeki yerini kaybetmiyor. Kısa süre önce ayrıntılı teknik detayları sızan telefonlar, bu sefer yayımlanan üç resmi reklam filmiyle gündemde bulunuyor. Aşağıda izleyebileceğiniz bu reklamlardan birisi ekran entegre ultrasonik parmak izi sensörüne işaret ediyor. Galaxy S10e modeline standart bir sensör koyan firma, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ ile ultrasonik tarama dönemini başlatıyor. Bu sensörler optik parmak izi sensörlerine oranla daha iyi / hızlı çalışıyor. Diğer videoda ters kablosuz şarj karşımıza çıkıyor. Huawei Mate 20 Pro’da da yer alan bu özellik, Qi destekli cihazların telefonların arka kısmında kablosuz olarak şarj edilebileceğini gösteriyor. Diğer video ise 4K çekebilen ön kameraya odaklanıyor. Bu kamera optik görüntü sabitleme yeteneğiyle büyük fark yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi kaça satılacak?

Fiyat tarafında Galaxy S10 Lite, Avrupa’da 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 779 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. Galaxy S10 içinse kişilerin en az 929 euro fiyatı gözden çıkarması gerekecek. Modelin 8 GB RAM ve 512 GB depolamalı sürümü ise söylendiği kadarıyla 1.179 euro olacak. Galaxy S10+ ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 999 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. 8 GB RAM ve 512 GB depolama içinse 1.199 euro seviyesine çıkılacak. Ailenin en üstündeki Galaxy S10 X modeli ise 1.599 euro seviyesinden başlayacak.

Videolar