reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods 2

AirPods 2 hakkında bekleyenleri üzecek yeni bilgiler

Kablosuz kulaklık Apple AirPods 2, şu sıralar gündemden düşmüyor. İşte bu modeli bekleyenler için kötü bir haber ortaya çıktı.

Kısa süre önce Apple AirPods 2‘nin çok yakın zamanda lanse edileceği yönünde haberler ortaya çıkmıştı. Ancak yeni bir kaynak bunun doğru olmadığını belirtiyor. Söylendiği kadarıyla kısa süre önce sadece modelin kablosuz şarj destekli versiyonu satışa çıkıyor. Orijinal altyapıyı kablosuz şarj ile birleştirecek hazne üzerine kurulan bu yeni model, aslında uzun zamandır bekleniyor. Yeni gelişmelerdeki üzücü / kötü haber ise AirPods 2‘nin sonbahar aylarında 2019 iPhone ailesiyle beraber tanıtılacağının belirtilmesi. Yani henüz oldukça uzakta olan kulaklık, sevenlerini oldukça bekletecek gibi duruyor. Yeni renk seçenekleriyle geleceği belirtilen Apple AirPods 2 kablosuz kulaklık modeli, sağlam kaynaklara göre 200 dolar fiyat etiketine satılacak. İçerisinde yapılan değişiklikler sayesinde daha çok bass sunacağı söylenen model, bünyesinde yeni sensörler taşıyor deniyor. Hey Siri komutuna da destek verecek kulaklık, iPhone, Mac ve iPad modelleriyle W2 çip aracılığıyla Bluetooth 5.0 üzerinden haberleşecek detayıyla gündemde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods 2 merak ediliyor. Peki ya yeni iPhone modelleri nasıl olacak?

2019 iPhone ailesi 2018’de de olduğu gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların 5,8  inç OLED ekranlı iPhone XI, 6,5  inç OLED ekranlı iPhone XI Max ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR 2019 olduğu söyleniyor. Sırasıyla 999 dolar, 1.099 dolar ve 750 dolar fiyat etiketleriyle raflardaki yerini alacak telefonlar, henüz çok fazla ilgin çekmiyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone Xs Max için hazırlanan ilginç reklam