reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods 2

Apple AirPods 2 için bekleyenleri sevindirecek haber

Apple AirPods 2 uzun süredir gündemde bulunuyor. Merak edilen yeni kablosuz kulaklık, kullanıcıları çok fazla bekletmeyecek gibi görünüyor.

Kısa süre önce Bluetooth sertifika programında kayıt altına alınan Apple AirPods 2, sağlam kaynaklardan Ice Universe‘e göre 2018 bitmeden kesin olarak resmi şekilde karşımıza çıkacak. Özel bir etkinlik kapsamında lanse edilmeyecek ürün, direkt olarak resmi site üzerinde tanıtılacak ve hemen satışa sunulacak gibi görünüyor. Tasarımsal olarak ilk modelden farklı olmayacak kulaklık, bildiğimiz kadarıyla gelişmiş kablosuz bağlantı çipi W2 üzerine kuruluyor. Buna ek olarak yeni model kesin olarak “Hey Siri” komutuna da destek veriyor. Bu sayede kişiler şimdi olduğu gibi dijital asistanı aktif etmek için dokunmak zorunda kalmayacak. iPhone, Mac ve iPad modelleriyle Bluetooth 5.0 üzerinden haberleşecek denilen kulaklık, şarj kutusuyla beraber kablosuz olarak da şarj edilebilecek. Bir ihtimalle farklı renk seçeneklerinin (Örneğin uzay grisi) gelebileceği söylenen model, daha gelişmiş bir kulaklık olarak öne çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods 2 büyük değişiklikler taşımayacak

Teknoloji devi Apple’dan 2018 sonunda başka ürün beklentisi bulunmuyor. Geçen ay düzenlenen Mac etkinliğinde tanıtılmayan tüm bilgisayar ürünlerinin 2019’a kaldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu beklenen ürünler arasında yeni iMac modelleri ve modüler Mac Pro yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni modellerinden MacBook Air