reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 ailesi ve katlanabilir akıllı telefon Galaxy F, ne zaman satışa çıkacak?
Samsung Galaxy S10 ailesi ve katlanabilir akıllı telefon Galaxy F, ne zaman satışa çıkacak?

Samsung Galaxy S10 ve katlanabilir akıllı telefon Galaxy F modellerinin satış tarihi belli oldu

Samsung Galaxy S10 ailesi ve katlanabilir akıllı telefon Galaxy F, oldukça merak ediliyor. Peki bu modeller ne zaman satışa sunulacak?

Samsung Galaxy S10 ailesi ve katlanabilir akıllı telefon Galaxy F, firmanın 2019’a damgasını vuracağı modeller olacak. Uzun süredir gündemde olan telefonlar, söylendiği kadarıyla şubat ayında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi 2019 kapsamında lanse edilecek. İki farklı kaynağın haberine göreyse modellerin satışına 2019 Mart ayında başlanacak. Resmi lansmandan kısa süre sonra raflardaki yerini alacak telefonlar, bu açıdan kullanıcıları çok fazla bekletmeyecek gibi görünüyor. Bildiğimiz kadarıyla katlanabilir akıllı telefon Galaxy F tek bir versiyon halinde geliyor. Samsung Galaxy S10 ailesi ise toplam dört farklı versiyona sahip olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10 ailesi ve katlanabilir akıllı telefon Galaxy F, ne zaman satışa çıkacak?

Samsung Galaxy S10 modelinden daha çok katlanabilir akıllı telefon Galaxy F bekleniyor

Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan model, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip. Geçtiğimiz hafta ortaya çıktığı kadarıyla telefon 1.500 dolardan başlayacak, 2 bin dolara kadar çıkacak. Bazı kaynakların 1.770 dolar seviyesinde satılacağını söylediği 5G destekli model, 2019’da sadece 1 milyon ünite kadar üretilecek.

İlgili Video

Katlanabilir modeli gözler önüne seren video