reklamı kapat

POPÜLER

Otomobil almayı düşünenlere Mercedes kasım ayı kampanyaları

Mercedes tarafından kasım ayına özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında ÖTV ve KDV indirimlerinin yanında kredi seçenekleri ön plana çıkıyor.

Gerek ticari gerekse binek sınıflarda yer alan modelleriyle bütün üreticilerin girişimlerle karşımıza çıktığı kasım ayı, KDV ve ÖTV indirimlerinin zirve yaptığı ilk dönem olarak devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde BMW’den gelen özelleştirilmiş hamlenin ardından şimdi de Mercedes-Benz Türk, bu aya özel sunduğu kampanyanın detaylarını resmi kaynakları üzerinden paylaşıyor. Otomobil alımlarında yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunan marka ayrıca belirtilen kampanyalar kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketini de kullanıcılara hediye ediyor. Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Kasım ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, SLC, E-Serisi Sedan otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor. E-Serisi Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, yüzde 0,99 faiz oranı ve 48 aya kadar vade imkânları sunuluyor. Kurumsal müşterilerin 60 ay vade seçeneğini tercih ettiği takdirde 4.497 TL aylık ödeme fırsatından yararlanılabiliyor. Bunun yanı sıra yalnızca kurumsal müşterilere özel araç bedelinin yarısını şimdi ödeyip 200.000 TL’sini faizsiz ve vade farksız 1 sene sonra ödeme fırsatı sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet ve Estate ve SLC otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 180.000 TL’ye kadar kredi için 48 ay kadar vade ve yüzde 2,39 faiz oranından yararlanılabiliyor. Kurumsal müşterilere burada ise, 60 ay vade seçeneği ile ayda 5.836 TL aylık ödeme fırsatları sunuluyor. Bunun yanı sıra kurumsal başvurularda, araç bedelinin yarısını şimdi ödeyip, kalan tutarın 180.000 TL’sini 1 yıl sonra yüzde 1,99 faizle ödeme imkânı sunuyor.

Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes’in son dönemlerdeki popüler modeli X-Class da kasım ayı kampanya listesinde yer bulanlar arasında. Progressive ve Pure paketleriyle kullanıcılara sunulan modelde, markanın kasko hizmeti tercih edilmesi durumunda 200.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, yüzde 0’dan başlayan faiz oranı ile farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar. Kasım ayında Vito’ya özel hazırlanan kampanyada 200.000 TL’ye varan kredi kullanımında yüzde 0’dan başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araç alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih eden yüzde 0’dan başlayan faiz oranı sunuluyor.