reklamı kapat

POPÜLER

FIAT Egea

FIAT Egea ve ailenin diğer üyelerinde yılın en büyük indirim kampanyası

Kasım ayının öne çıkan isimlerinden birisi olmaya aday olan FIAT, Egea modelinde bu zamana kadar hiç görmediğimiz seviyelere inmiş durumda.

Geride bıraktığımız ekim ayında düzenlediği kampanya ile otomobil sahibi olmak isteyenleri çok ciddi bir indirimle karşılayan FIAT, bunu iki kademeli olarak gerçekleştirmişti. ÖTV ve KDV indirimleriyle birlikte Egea’yı ilk adımda 79.900 TL’ye sunmaya başlayan marka, hemen ardından ek 10.000 TL daha indirime giderek taban fiyatı 69.900’e kadar çekti. Kasım ayının girmesiyle birlikte bakanlık tarafından açıklanan yeni vergi düzenlemesi, pek çok marka gibi FIAT’ta da önemli oranda karşılık buluyor. Yılın en büyük indirimine dönüşen bu şenlikte, FIAT Egea modelleri 36 bin TL’ye kadar 12 ay vadeyle faizsiz kredi seçeneğiyle de satın alınabiliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

500 ailesi de içeride

2015 yılından bu yana 115 bin 836 adetlik satış rakamına ulaşan Fiat Egea ailesinde ÖTV ve KDV matrahında yapılan yeni düzenlemelere ek olarak hurda teşviki de değerlendirilmeye devam ediyor. İşin içerisine geçtiğimiz ay olduğunu gibi markanın özel kampanyalarının girmesiyle birlikte başlangıç fiyatının 61.800 TL’ye indiğini görüyoruz. Kasım ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada Fiat 500 Ailesi’ne de 90 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ve 70 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatıyla sahip olunabilecek.