reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

2020 Fiat Egea
Fiat

Fiat Egea ve 500 ailesi için ödeme kolaylığı sunan kampanya

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili rozetini taşıyan Fiat Egea ile birlikte 500 ailesi, markanın eylül ayında öne çıkarttığı isimler.

Advertisement

Fiat, Eylül ayında da tüketicinin yanında olarak, avantajlı alım seçenekleriyle dikkat çekmeye çalışıyor. Egea’nın dışında 500X ve 500L modellerini kampanya kapsamında alan marka, iki farklı reçete ile araç sahibi olmak isteyenlerin karşısında olacak. Kampanya kapsamında ilk olarak üç gövde tipiyle de pazarda ciddi bir başarı yakalayan ve Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili rozetini taşıyan Fiat Egea ailesine bakalım. Gerçekleştirilen adımla birlikte kullanıcılar, ailenin tüm modellerine 33 bin 300 TL’lik peşinat ve 2 bin 520 TL’lik taksitlerle sahip olabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat Egea yanında 500 ailesi de meraklılarını bekliyor

Fiat cephesinin Eylül ayında Egea’nın yanına koyduğu 500 model ailesininde de cazip fırsatlar karşımıza çıkıyor. 500X SUV ve 500L modellerinde 5 bin TL’lik takas indirim kampanyası ay boyunca yeni bir otomobil almak isteyenlere avantaj sağlıyor. Geçtiğimiz yıl ve bu yılın ilk 8 ayında otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarının lideri olan Fiat, Temmuz ve Ağustos aylarında hem toplam, hem de otomobil pazarında en çok tercih edilen marka olarak yola devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR