reklamı kapat

POPÜLER

2021 Fiat Egea Cross

Fiat’tan Yeni Egea Ailesi’ne özel avantajlar

2015 yılından bu yana Türkiye’nin Tercihi olan Egea Ailesi, otomobil almak isteyenleri ay boyunca sevindirecek bir kampanya ile karşımıza çıkıyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomotiv markası Fiat, konfora, tasarım ve teknolojiye herkesin ulaşabilmesi için çalışmayı sürdürüyor. Mart ayı boyunca geçerli olacak satış koşullarıyla, Türkiye’nin Tercihi Egea Ailesi avantajlı fiyatlarla sahiplerini bekliyor. Sınıfının en iyi teknolojileri ve güvenlik unsurlarıyla donatılan yeni Egealar, Easy, Urban ve Lounge isimli üç farklı donanım seviyesi ile tercih edilebiliyor. Yenilenen modelin motor gamına eklenen, yepyeni 100 HP gücünde 1.0 litrelik Firefly T3 motorla dikkat çekiyor. FireFly Turbo motor ailesinin bir parçası olan 1.0 Firefly T3, düşük tüketim ve emisyon değerlerini, daha çok güç ve tork ile birleştirerek üstün performans sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Egea Ailesi için sevindiren gelişme

Yeni Egea Ailesi tamamen yenilenen tasarımıyla göz doldururken; yeni 7 inçlik, sürücüsünün hayatını kolaylaştıran renkli ve dijital gösterge paneli ve 5’inci nesil UConnect multimedya sistemi ile entegre çalışan 10 inç dokunmatik ekranla iç mekandaki farkını ortaya koyuyor.2015 yılından bu yana ezber bozarak; Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili olmaya devam eden Egea, anahtarsız ve kablosuz kullanıcı deneyimi ile segmentinin standartlarını yükseltiyor. Mart ayında Egea Ailesi, 132 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ve 100 bin TL’ye yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı ile satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir

Skoda Octavia çarpışma testi