reklamı kapat

POPÜLER

Jeep cephesinden sevindiren yeni bir kampanya

Jeep cephesinden sevindiren yeni bir kampanya

Jeep, mart ayında yepyeni bir SUV sahibi olmak isteyenlere özel iddialı bir kampanyayı hayata geçiriyor. Detaylar haberimizde.

Jeep, mart ayında çok ses getirecek bir kampanyayı hayata geçiriyor. Ay boyunca maceranın izini sürmek isteyenlere, sınırlı sayıda Renegade ile Compass için özel ve avantajlı fiyatlar sunuyor. Jeep’in kabiliyetli küçük SUV’si Renegade 232 bin TL, Compass modelleri ise 359 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Özgürlük, macera ve tutkunun markası Jeep, ay sonuna dek sınırlı sayıda Renegade ve Compass modelini çok avantajlı fiyatlarla yeni sahipleriyle buluşturuyor. Markanın kabiliyetli küçük SUV’si Renegade’e mart boyunca 70 bin TL’ye Compass’a ise 85 bin TL’ye varan indirimle sahip olunabiliyor. Kampanyada, Jeep Compass 359 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken; Renegade 232 bin TL’lik özel ve avantajlı fiyat ile yeni sahiplerini bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Jeep Gladiator Avrupa versiyonu ile karşımıza çıkmıştı

Pickup pazarına yepyeni bir soluk getirecek olan Gladiator, 3.0 litrelik V6 dizel motorla tercih edilebilecek. 260 PS güç ve 600 Nm tork üreten bu makine 8 ileri değerli otomatik şanzımanla kombin edilerek pazara sunulacak. Modelin Orta Doğu pazarında 3,6 litrelik V6 benzinli motor seçeneğiyle de tercih edilebileceğini de listelerde görüyoruz. Gladiator’ü rakiplerinden ayıracak en önemli özellikleri arasında kişiselleştirme seçeneklerinin zenginliği geliyor. Markanın diğer modellerinde de karşımıza çıkan Mopar, 200’ün üzerinde aksesuar desteğiyle kullanıcıların siparişlerine cevap verebilecek.

İlgili video