reklamı kapat

POPÜLER

Jeep

Jeep cephesinden ödemede kolaylık sağlayan dikkat çekici kampanya

Jeep, Eylül ayında uygun vade seçenekleri ve taksit tutarlarıyla dikkat çeken “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” kredi kampanyasını hayata geçiriyor.

ÖTV zammı sonrası otomobil üreticilerinin kampanya hamleleri hız kesmeden devam ediyor. Kullanıcıların dikkatini çekmek isteyen isimlerden birisi olan Jeep, Eylül ayında uygun vade seçenekleri ve taksit tutarlarıyla dikkat çeken “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” kredi kampanyasını hayata geçiriyor. Tercihini modellerden yana kullanmak isteyenler, ‘Yarısı Şimdi Yarısı Seneye’ kampanyasının yanı sıra kişiye özel düzenlenen vade ve taksit tutarlarından da yararlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep Eylül ayı kampanyasından detaylar

SUV araç sahibi olmak isteyenler, bu kampanyada Renegade ve Compass modellerine avantajlı finansman olanakları ile ulaşabiliyorlar. Ay boyunca Compass veya Renegade modellerinde geçerli “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” kredi kampanyası sunulurken, bu kampanyanın yanı sıra kişiye özel uygun vade ve taksit tutarları belirlenebiliyor. Ayrıca, yine ay boyunca geçerli olacak şekilde Jeep Compass’ın versiyonlarında 15 bin TL, Jeep Renegade modellerinde ise 10 bin TL nakit indirim fırsatı otomobil severleri bekliyor. Eylül ayında ayrıca, Compass’ın 4×4 versiyonları şirket sahiplerine özel yüzde 7 indirimli avantajlı fiyatlarla satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR